Estetyczna prezentacja materiałów reklamowych to podstawa – kieszeń plakatowa wykonana ze szkła akrylowego, które charakteryzuje się dużą przezroczystością, doskonale sprawdzi się w tej roli. Nie musisz się również obawiać, że z czasem kieszeń akrylowa zżółknie, ponieważ materiał jest odporny na działanie promieni ultrafioletowych. Oferujemy modele zawieszane na przyssawki, uchwyt, a także z otworami na haczyk bądź zawieszkę. To, jaką kieszeń plakatową wybierzesz, zależy od aktualnego zapotrzebowania w Twojej firmie – dysponujemy kieszeniami w standardowych formatach, pionowym lub poziomym: A1, A2, A3, A4, A5, A6, A7. Przekonaj się, które rozwiązanie będzie najlepsze!

Więcej informacji »

Kieszeń plakatowa z wytrzymałego szkła akrylowego

Wśród naszych klientów dużą popularnością cieszy się kieszeń akrylowa do plakatów, którą wyróżnia duża trwałość i estetyczny wygląd. Do dyspozycji jest wiele modeli, które różnią się między sobą wymiarami oraz funkcjonalnością, dzięki czemu wybór odpowiedniej kieszeni plakatowej nie powinien stanowić problemu. Jeżeli jednak interesuje Cię niestandardowe zamówienie, skontaktuj się z nami – stworzymy spersonalizowaną kieszeń plexi zgodną z oczekiwaniami Twojej firmy. Proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, dzięki którym przyciągniesz uwagę potencjalnych klientów oraz trafisz z przekazem do odpowiedniej grupy odbiorców. 

Pamiętaj, że oferujemy nie tylko kieszenie do plakatów, ale również profesjonalne standy reklamowe wyposażone w dodatkowe funkcjonalności. 

Zamknij menu

Pokaż produkty

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę