Przy tworzeniu ekspozycji na ścianach pamiętaj o bezpiecznym montażu - pomogą Ci w tym mocowania do ramek reklamowych. Dzięki temu w prosty sposób przygotujesz wystawę, mając gwarancję skutecznego montażu. Nasze uchwyty są wykonane z wytrzymałych i solidnych materiałów, więc z pewnością spełnią swoją funkcję. Dzięki temu klienci będą mogli cieszyć się ciekawą ekspozycją i bezpieczeństwem przy jej oglądaniu.

Zamknij
Filter & Sort

Montaż ścienny to prosty wybór

Z montażem ściennym spotykamy się na co dzień w sklepach, galeriach sztuki oraz w naszych domach. Najczęściej wieszamy różnego rodzaju oprawione zdjęcia lub obrazy. Stąd też możemy się domyślić jak ważny jest wybór dobrych i solidnych mocowań do ramek reklamowych. Muszą one utrzymać eksponowany przez nas obraz i zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo oraz komfort przy jego oglądaniu. W ofercie posiadamy różnego rodzaju mocowania sufitowe ramek plakatowych, dlatego w prosty sposób można wybrać to, co preferujemy.

Kieszenie plakatowe ochronią Twój druk

Ciekawym rozwiązaniem są kieszenie plakatowe z tworzyw sztucznych, które chronią druk przed m.in. wilgocią. Ich zastosowanie pozwala na ochronę druków przedstawiających informacje i treści, które mają trafić do klienta. Mając kieszenie plakatowe, możemy zamontować je na ścianie za pomocą otworów, ale także na suficie wykorzystując do tego haczyki. 

Mocowania sufitowe do ramek reklamowych znajdują zastosowanie jako wyposażenie sklepów. Często spotykamy się tam z zawieszonymi plakatami lub banerami informującymi nas o promocjach. Dobre zastosowanie w marketingu promocyjnym znajdą również wieszaki na gazety, które znalazły zastosowanie w marketach. Oferują nam gazetki reklamowe i możemy je spotkać przy wejściu do sklepów.

Zamknij menu
Przesuń w górę