Szukasz oryginalnej formy reklamy? Chcesz umieścić plakat w nietypowym miejscu? Polecamy Ci FloorWindo lub DeskWindo. Na pewno się nie zawiedziesz! Zwłaszcza jeśli cenisz praktyczne i estetyczne produkty. Z naszą podkładką z okienkiem na wkładkę papierową zareklamujesz swoje produkty niemal wszędzie.

W ofercie sklepu VKF Renzel znajdziesz nowoczesne wyposażenie sklepów, artykuły do promocji towarów takie jak na przykład wieszaki na ulotki oraz akcesoria jak mocowania do ramek reklamowych. Wszystkie te produkty wykonane są z trwałych i estetycznych materiałów, dzięki którym przedstawisz klientom swój asortyment.

Zamknij
Filter & Sort

Podkładka DeskWindo lub FloorWindo

Podkładka z nadrukiem cyfrowym to nowoczesna forma promocji, która trafia do wielu osób, dzięki temu, że można umieścić ją w miejscu, w które klient patrzy najczęściej: na ladzie, jako mata płatnicza obok kasy, na biurku lub na podłodze przy wejściu i wyjściu ze sklepu. Podkładka DeskWindo dostępna jest w dwóch popularnych formatach, wykonana z tworzywa sztucznego ma antypoślizgową powierzchnię. Umieścisz w niej reklamę, ale również instrukcje postępowania lub bezpieczeństwa.

FloorWindo to mata ochronna podłogowa, która zabezpieczy powierzchnię przed zadrapaniami i zabrudzeniami. Gładki spód oraz struktura na wierzchu maty, pokrycie folią nadruku sprawiają, że posłuży Ci ona przez lata!

Zainteresował Cię nasz produkt? Chcesz spersonalizować podkładkę? Zapraszamy do kontaktu!
Zamknij menu
Przesuń w górę