Jeśli szukasz skutecznej metody zamocowania materiałów reklamowych w swojej firmie, to proponujemy profile do systemu linek. Nasze produkty doskonale sprawdzają się w sklepach, salonach sprzedaży czy magazynach, umożliwiając atrakcyjne wyeksponowanie plakatów, szyldów czy posterów. Profile do linek wykonane są z odpornego na zniszczenia aluminium, które cechuje się dużą trwałością i odpornością. Skorzystaj z naszych hurtowych cen i ciesz się wysoką jakością, jaką oferują wytrzymałe szyny do linek. Mocowanie linki stalowej nie będzie już stanowiło żadnego problemu. 

Zamknij
Filter & Sort


Profile do mocowania linek stalowych w niskich cenach


W ofercie posiadamy profile do systemów podwieszanych za pomocą linek, które mają podwójne zastosowanie. Znajdziesz tu profile sufitowe i podłogowe do linek, które bez problemu zamontujesz na ścianie lub przy podłodze. Dzięki temu możesz w dowolnym momencie zdecydować o miejscu umieszczenia profili lub zmienić zdanie. Ponadto, specjalne szyny umożliwiają dowolne przesuwanie i regulowanie zawieszonych paneli graficznych. W naszym sklepie internetowym kupisz także szyny ilustracyjne, które stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych profili linkowych. Przeznaczone są do podwieszania ram, obrazów i dużych plakatów na ścianach, ponieważ zapewniają trwałe i niewidoczne mocowanie. Każdy produkt wykonany jest z wytrzymałych tworzyw oraz dostępny w konkurencyjnej cenie.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta dotycząca profili do linek, to sprawdź inne systemy mocowań dostępne w sklepie internetowym i znajdź idealny zestaw dla siebie. U nas zaopatrzysz się również w dodatki do biura, materiały na targi i eventy, a także artykuły do promocji towarów. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci wybrać odpowiedni asortyment i rozwieją wszelkie wątpliwości. Skorzystaj z niskich cen i złóż zamówienie już dziś!

Zamknij menu
Przesuń w górę