Solidne mocowanie linki stalowej umożliwia prezentację plakatów i tablic bez ryzyka, że instalacja ulegnie szybkiemu zniszczeniu. W naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór gotowych zestawów i pojedynczych produktów przeznaczonych do mocowania różnych elementów. Oferujemy między innymi wytrzymałe linki stalowe, a także uchwyty podłogowe, uchwyty ścienne oraz łączniki niezbędne do stworzenia trwałej instalacji. Z naszą pomocą mocowanie linki stalowej przebiega sprawnie i zajmuje niewiele czasu tak cennego podczas wszelkiego rodzaju eventów. Sprawdź naszą ofertę już dziś i wybierz rozwiązanie, które najlepiej zaspokoi Twoje oczekiwania.

Zamknij
Filter & Sort

System mocowania linek stalowych

Estetyka i funkcjonalność to dwa kluczowe aspekty prezentacji wizualnej w każdej firmie. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesny system mocowania linek stalowych, który przyda się do prezentacji oferty czy reklamy przedsiębiorstw z różnych branży. Dzisiaj standardem jest wykorzystanie linki stalowej do podwieszania plakatów, bannerów czy innych artykułów zwiększających rozpoznawalność marki. Dzięki temu można podwieszać najróżniejsze elementy bez obaw o ich uszkodzenie. To także rozwiązanie, które zapewnia bezpieczeństwo osobom znajdującym się blisko tak podwieszonej reklamy. Linka stalowa – mocowanie powinno być dobrane do ciężaru, rozmiaru i typu reklamy – to inwestycja w komfort i bezpieczeństwo.

Mocowanie linki stalowej – niezbędne w reklamie

Mocowanie linki stalowej do sufitu czy podłogi to standard w wielu firmach dbających o efektowną prezentację wizualną – wymaga jednak odpowiedniego sprzętu. W naszym sklepie zamówisz między innymi gotowe zestawy, mocowania do drążków, sznury i linki stalowe do podwieszania, uchwyty do linek stalowych (sufitowe i podłogowe) oraz inne niezbędne akcesoria. Dzięki temu zamocujesz w efektowny sposób wiele nośników, w tym szkło, plexi oraz spienione PCW. Każdy system mocowania linek stalowych wyprodukowany jest z trwałych materiałów, gwarantujących bezpieczeństwo instalacji. Mocowanie linek stalowych doskonale prezentuje się w takich miejscach jak wystawy, biura podróżny, galerie handlowe, muzea, biura, recepcje czy przychodnie lekarskie. Polecamy na przykład:

  • mocowania do linek stalowych: sufitowy uchwyt do linki stalowej o udźwigu do 25 kg, zacisk do linki, pionowe uchwyty do linek stalowych z aluminium o średnicy 16 mm, uchwyt regałowy z mosiądzu do stabilizacji linki,
  • sznury i linki: linkę stalową ocynkowaną o grubości 1,5 mm, drut z jednostronną pętlą, żyłkę perlonową lub nić nylonową jednolitą,
  • listwy sufitowe i podłogowe: szynę ilustracyjną z aluminium o długości 2000 mm w srebrnym lub białym kolorze, magnetyczne systemy do zawieszania z tworzywa sztucznego lub metalu,
  • gotowe zestawy do zawieszania: komplet systemu kablowego z aluminium o długości 4000 mm, system kablowy z linką o długości 1500 mm umożliwiający mocowanie między ścianami lub sufitem a podłogą.

Zalety systemu mocowania linki stalowej

Wybierając system mocowania linek stalowych, stawiasz na niezawodne i trwałe rozwiązanie. Jego zalety to przede wszystkim:

  • Bezpieczeństwo — systemy do mocowania linek stalowych są wyjątkowo trwałe i niezawodne.
  • Estetyka — stalowe linki są nie tylko wytrzymałe, ale także doskonale prezentują się w każdym wnętrzu, pasują do nowoczesnych aranżacji i tradycyjnego wykończenia.
  • Wszechstronność — linki stalowe do podwieszania doskonale sprawdzą się zarówno w salonach, biurach, galeriach handlowych jak i wielu innych miejscach.
  • Jakość i wytrzymałość – proponujemy systemy i pojedyncze elementy, które wykonane zostały ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Posłużą Ci przez lata.

Zapraszamy także do wyboru innych produktów z naszego asortymentu, odpowiednich do promocji Twojego biznesu. W naszej ofercie znaleźć można sprawdzone artykuły do promocji, takie jak stojaki lub prezentery. Zainteresowaniem cieszą się również: reklama na magnes czy taśmy magnetyczne. Jednym słowem, proponujemy Ci wszystko to, co niezbędne, aby Twoja marka została zauważona i zapamiętana.

Zamknij menu
Przesuń w górę