Sklep, magazyn czy warsztat – linki stalowe to przydatne akcesoria, które cechują się dużą wytrzymałością oraz możliwością wszechstronnego zastosowania. W naszym sklepie internetowym oferujemy linki stalowe do podwieszania o wielu długościach i różnych średnicach. Znajdziesz tu także żyłki, takie jak linka perlonowa, które są niezbędne podczas prac kablowych. Żyłki i linki perlonowe są najczęściej wykorzystywane do przeciągania różnego rodzaju odcinków kabli i przewodów. Nasze linki do podwieszania to doskonały sposób na zamocowanie szyldów reklamowych czy obrazków

Zamknij
Filter & Sort


Szeroki wybór wytrzymałych linek do podwieszania 


Bogaty asortyment naszego sklepu online to gwarancja znalezienia właściwych produktów. Dlatego proponujemy żyłki i linki z perlonu oraz stalowe, które są dostępne w szpulach. Mocowanie linki stalowej jest proste i nie zajmuje wiele czasu, dlatego szybko poradzisz sobie z montażem. Znajdziesz tu m.in. linki eco perlonowe w zestawie z zapinanym ślizgaczem, miękkim suwakiem lub sześciokątną nakrętką. Mają one nośność do 10 kg, dzięki czemu znajdą zastosowanie podczas zawieszania różnego rodzaju materiałów reklamowych lub przedmiotów. Linki eco dostępne są też w wersji stalowej. Cechują się nie tylko dużą wytrzymałością i odpornością na zerwania, ale również elastycznością. Bez trudu możesz kształtować i wyginać linki, a nawet oplatać różnego rodzaju przedmioty. Taka poręczność to duża zaleta, szczególnie podczas transportu lub przechowywania. 

Spodobały Ci się nasze systemy mocowań? W sklepie internetowym przygotowaliśmy szeroki wybór narzędzi biurowych i wyposażenia instytucji, a także artykuły do promocji towarów, w tym m.in. stojaki reklamowe czy wieszaki na prospekty. Przekonaj się, że niskie ceny mogą iść w parze z wysoką jakością. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i składania zamówień!

Zamknij menu
Przesuń w górę