Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Sklep, magazyn czy warsztat – linki stalowe to przydatne akcesoria, które cechują się dużą wytrzymałością oraz możliwością wszechstronnego zastosowania. W naszym sklepie internetowym oferujemy linki stalowe do podwieszania o wielu długościach i różnych średnicach. Znajdziesz tu także żyłki, takie jak linka perlonowa, które są niezbędne podczas prac kablowych. Żyłki i linki perlonowe są najczęściej wykorzystywane do przeciągania różnego rodzaju odcinków kabli i przewodów. Nasze linki do podwieszania to doskonały sposób na zamocowanie szyldów reklamowych czy obrazków

Zamknij
Użyj filtru


Szeroki wybór wytrzymałych linek do podwieszania 


Bogaty asortyment naszego sklepu online to gwarancja znalezienia właściwych produktów. Dlatego proponujemy żyłki i linki z perlonu oraz stalowe, które są dostępne w szpulach. Mocowanie linki stalowej jest proste i nie zajmuje wiele czasu, dlatego szybko poradzisz sobie z montażem. Znajdziesz tu m.in. linki eco perlonowe w zestawie z zapinanym ślizgaczem, miękkim suwakiem lub sześciokątną nakrętką. Mają one nośność do 10 kg, dzięki czemu znajdą zastosowanie podczas zawieszania różnego rodzaju materiałów reklamowych lub przedmiotów. Linki eco dostępne są też w wersji stalowej. Cechują się nie tylko dużą wytrzymałością i odpornością na zerwania, ale również elastycznością. Bez trudu możesz kształtować i wyginać linki, a nawet oplatać różnego rodzaju przedmioty. Taka poręczność to duża zaleta, szczególnie podczas transportu lub przechowywania. 

Spodobały Ci się nasze systemy mocowań? W sklepie internetowym przygotowaliśmy szeroki wybór narzędzi biurowych i wyposażenia instytucji, a także artykuły do promocji towarów, w tym m.in. stojaki reklamowe czy wieszaki na prospekty. Przekonaj się, że niskie ceny mogą iść w parze z wysoką jakością. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i składania zamówień!

Zamknij menu
Przesuń w górę