W wielu branżach istnieją elementy wyposażenia, które należy zamontować na ścianie. Solidne uchwyty ścienne to niezbędny element takiej procedury, jeśli chcesz zapewnić sobie trwałość instalacji i uniknąć przykrych usterek. VKF Renzel oferuje wiele akcesoriów, które umożliwiają mocowanie linki stalowej. Znajdziesz wśród nich m.in.:

  • uchwyty ścienne,
  • uchwyty podłogowe,
  • uchwyty sufitowe.

Do czego możesz wykorzystać układy z linką stalową? Możesz dzięki nim tworzyć systemy szyldów, które wykorzystasz w swoim sklepie lub restauracji. Proponujemy regulowane uchwyty do linek, które możesz dostosować do swoich potrzeb. Uchwyt sufitowy pozwoli Ci na ekspozycję tabliczek informacyjnych i reklamowych. W naszym sklepie zaopatrzysz się w sprzęt z wysokiej jakości materiałów, który zapewni Ci wytrzymałe mocowania linowe.

Zamknij
Filter & Sort

Zamów trwałe uchwyty ścienne i sufitowe

Uchwyty ścienne to użyteczne akcesoria, które pozwolą Ci trwale zamocować różne przedmioty. W ten sposób możesz zainstalować na ścianie baner reklamowy lub elementy wystroju. Uchwyt sufitowy wykorzystuje się często jako mocowanie do lamp wiszących, które tworzą ciekawy, industrialny nastrój. Zastosowań jest wiele, więc jest to duże pole do popisu dla Twojej kreatywności. Aby można było poszaleć, najpierw musisz zadbać o bezpieczeństwo. To zagwarantują Ci wysokiej klasy uchwyty ścienne i inne mocowania linowe od VKF Renzel. Zapoznaj się z naszymi produktami.

Zamknij menu
Przesuń w górę