Szukasz sposobu na to, jak funkcjonalnie uporządkować produkty na regałach chłodniczych? Wystarczy, że wybierzesz przegrody ROS, które znajdziesz w naszym sklepie. Wyższe lub niższe przegrody do regałów chłodniczych umożliwiają ułożenie wszystkich takich artykułów jak jogurty, sery i szynki obok siebie jednocześnie je odgradzając. Sprawdź, jak łatwo dzięki oferowanym przez nas materiałom zbudować praktyczne systemy porządkowania półek.

Zamknij
Filter & Sort

Przegrody ROS - porządek na regałach chłodniczych

Ekspozycja i przechowywanie produktów żywnościowych wymaga od sprzedawcy przemyślenia tego, jak dokładnie je rozłożyć by klient z łatwością je odnalazł. Równie ważne jest to, żeby nie dopuścić do tego, by na regale chłodniczym pojawił się chaos. Przegrody z serii ROS temu zapobiegną. Znajdziesz je u nas w trzech różnych wysokościach:

  • 25 mm,
  • 60 mm,
  • 140 mm.

Wszystkie przegrody regałowe z tej serii nadają się do półek o różnej głębokości. Przegrody ROS bez ogranicznika są przezroczyste i mają wypustki, co umożliwia uzyskanie estetycznego efektu. Produkty na półce zostaną rozdzielone, a jednocześnie przegroda nie będzie rzucała się w oczy.

Na naszej stronie poza przegrodami ROS do regałów chłodniczych znajdziesz też inne przegrody do półek oraz artykuły do promocji towarów. Umożliwiają one skuteczną ekspozycję produktów z różnych kategorii. Sprawdź, które przydadzą się w Twoim sklepie!

Zamknij menu
Przesuń w górę