Przegroda do regałów Tego to produkt, który ułatwi zagospodarowanie półek w Twoim sklepie. W ofercie VKF Renzel znajdziesz artykuły do promocji towarów, które ułatwiają ich ekspozycję niezależnie od kategorii, do której należą. U nas znajdziesz przegrody do regałów Tegometall dostępne w różnych wariantach pod względem rozmiaru, a także osłony frontowe do półek. Dzięki ich zastosowaniu będziesz mieć pewność, że produkty wystawione na regale się nie wymieszają, ani z niego nie spadną. Sprawdź, które z przegród do regałów Tego wybrać!

Zamknij
Filter & Sort

Porządek na regałach - przegrody do Tegometall

Jeśli szukasz sposobu na uporządkowanie produktów, który zachęci klientów do ich kupna, to zdecyduj się na przegrody regałowe Tego. Wykonane są one ze stabilnego materiału, który pozwala odgrodzić materiały znajdujące się na metalowej półce. W momencie składania zamówienia możesz zdecydować o:

  • długości,
  • wysokości,
  • a także wersji ustawienia.

Dzięki temu masz pewność, że kupiona przez Ciebie przegroda do Tegometall będzie pasować wielkością i stroną ustawienia do półek i artykułów wystawionych do sprzedaży w Twoim sklepie. Co więcej, oferujemy też przednią i tylną listwę do regałów Tego. Zarówno listwa przednia, jak i tylna chroni produkty znajdujące się na półce przed ześlizgnięciem się jej, a więc pozwala zachować porządek. 

Skorzystaj z naszej oferty i zdecyduj się na przegrody do regałów Tego oraz osłony frontowe tworzące praktyczne systemy porządkowania półek, które przyciągną klientów.

Zamknij menu
Przesuń w górę