Kiedy prowadzisz sklep, chcesz by produkty tam dostępne, były odpowiednio poukładane i oznaczone. Profile reklamowe pomogą Ci zadbać o organizację. Dzięki nim poinformujesz klientów o cenach i zabezpieczysz produkty przed spadaniem. 

Zamknij
Filter & Sort


Listwy reklamowe – użyteczność i rodzaje 

 

Każdy towar musi posiadać cenę. Wybierz listwy reklamowe do sklepów, które to ułatwią. Wykonano je z wytrzymałych materiałów, co sprawi, że będą służyć długo. Przyklejanie cen na każdy produkt już nie będzie konieczne. Wystarczy, że umieścisz cenę w listwie pod produktem. Klient szybko znajdzie odpowiednią informację, co sprawi, że zakupy będą dla niego przyjemne.

Dostosuj wybór listw do rodzaju regałów. Oprócz klasycznych listw są dostępne również listwy reklamowe do regałów drucianych. Jeżeli posiadasz już inne artykuły do promocji towarów z naszego sklepu, dobierz z tej samej kolekcji listwy reklamowe, a będziesz mieć pewność, że wszystko będzie do siebie idealnie pasować. Na przykład do profili reklamowych „Perfecta” dobierz przegrody regałowe „Perfecta”

Jeżeli prowadzisz sklep, wiesz, że ekspozycja jest kluczowa. Musisz zadbać zarówno o oznaczenie cen za pomocą listw reklamowych, jak i o to, żeby każdy towar miał swoje miejsce. Przegrody regałowe są idealnym rozwiązaniem do utrzymania porządku na półkach. Pomogą Ci w odpowiednim zagospodarowaniu miejsca. Dobierz idealne profile reklamowe, a Twój sklep stanie się funkcjonalny dla klientów. Sprawdź naszą ofertę!

Zamknij menu
Przesuń w górę