W naszym sklepie zamówisz przegrody regałowe dedykowane do porządkowania oraz oznaczania półek w miejscach sprzedaży. Należą do nich między innymi oddzielacze, seperatory, popychacze, wypychacze, listwy cenowe, listwy reklamowe z nadrukiem, listwy reklamowe bez nadruku, różnego rodzaju uchwyty oraz elementy typu zawieszki. Przegrody regałowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów (PET, PC), co gwarantuje wytrzymałość konstrukcji. Realizujemy również zamówienia indywidualne – szybko odpowiemy na każde zapytanie ofertowe.

Zamknij
Filter & Sort

Wytrzymałe przegrody regałowe – niezbędnik POS

Uporządkowany regał i dobrze dobrany system informowania klienta wpływają znacząco na doświadczenia zakupowe osób odwiedzających sklepy i punkty handlowe. Niezależnie od tego co sprzedajesz, czy są to artykuły spożywcze: wędliny, sery, jogurty czy papierosy, prasa, gwoździe, a może książki, warto inwestować w akcesoria do regałów. Pozwalają one utrzymać porządek, ułatwiają ekspozycję towaru i pełnią kilka innych ważnych funkcji.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach dedykowanych dla handlu tradycyjnego – produkujemy materiały POS (Point of Sale) przeznaczone do porządkowania oraz oznaczania miejsc sprzedaży. Zapewne doskonale wiesz, że z punktu widzenia prowadzenia przedsiębiorstwa, najważniejszy jest sposób komunikowania się z klientami, który gwarantuje zainteresowanie oraz prowadzi do kupna danego produktu. Przegrody do półek sprzedażowych pozwalają usystematyzować towar, tym samym ułatwiając klientom wybór produktów. Dobrze zaprojektowany sklep to połowa sukcesu i przewaga nad konkurencją, dlatego tak ważna jest inwestycja w systemy porządkowania półek. W tym celu wykorzystaj nasze separatory regałowe dostępne w różnych kształtach, wysokościach oraz długościach:

 • dostępne wysokości – 25, 45, 50, 60 oraz 120 mm,
 • dostępne długości – 285, 335, 385, 400, 410,435, 450, 485, 500, 560, 585 oraz 635 mm,

Solidnie wykonana przegroda dopasowana do półki to podstawa dobrej organizacji w sklepie. Oferujemy jednak nie tylko przegrody regałowe – możesz uzupełnić system porządkowania półki o tzw. popychacze, wypychacze, czyli elementy przesuwające towar na front półki. Dzięki temu unikniesz zjawiska pustego regału, które skutecznie zniechęca klienta do zakupu. Nasze popychacze zamówisz z dopasowaną siłą pchnięcia (do wyboru: 2N, 4N, 6N, 10N lub 14N).

Profesjonalne rozdzielacze regałowe i przegrody do półek

Rozwiązania takie jak rozdzielacze regałowe doskonale nadają się do sklepów tradycyjnych, wielobranżowych, jak i tematycznych. To specjalistyczne akcesoria używane w organizacji i zarządzaniu przestrzenią magazynową oraz sklepową, które sprawdzają się zarówno w mniejszych, jak i większych placówkach. Ułatwiają komunikację z klientem, prowadząc do większego zainteresowania produktami i co za tym idzie wyższych sprzedaży. Umożliwiają też zachowanie porządku w przestrzeni, w której przechowywane są towary na sprzedaż. Z naszego asortymentu polecamy Ci między innymi:

 • przegrody do półek metalowych „Tego” wykonane z polistyrenu,
 • przegrody „Perfekta” z poliwęglanu w ciekawych kształtach, wyróżniające się dużą powierzchnią ogranicznika, który gwarantuje utrzymanie produktów w miejscu,
 • przegrody „ROS” do regałów chłodniczych, wyprodukowane z polistyrenu, do samodzielnego skracania i z pasującymi akcesoriami, umożliwiają pełne dostosowanie produktu do sprzętu chłodniczego obecnego w sklepie,
 • przegrody do przyklejenia – na przykład samoprzylepny przezroczysty rozdzielacz z twardej folii, jak i czarną przegrodę w kształcie litery T ze szkła akrylowego, które sprawdzą się jeśli zależy Ci na trwałej i pewnej, a przede wszystkim stałej separacji produktów na regałach.

W naszym sklepie znajdziesz więc trwałe i funkcjonalne propozycje. Dostępny u nas i na bieżąco aktualizowany asortyment składa się z przegród wykonanych z tworzyw sztucznych, szkła hartowanego, PCV czy twardej folii, aby każdy znalazł interesujący go produkt i dopasował go do sprzedawanego towaru. Dlaczego warto wybrać ofertę VKF Renzel? Oto główne cechy i korzyści ze stosowania naszych przegród i rozdzielaczy:

 1. Organizacja produktów. Rozdzielacze i przegrody pozwalają na uporządkowanie produktów na półkach, co ułatwia zarządzanie zapasami i poprawia efektywność pracy.
 2. Optymalizacja przestrzeni. Oddzielacze regałowe można dowolnie montować, planując maksymalne wykorzystanie dostępnego miejsca i dostosowanie przegród do wielkości różnych kategorii produktów.
 3. Łatwa dostępność. Ułatwiają dostęp do poszczególnych produktów, co jest szczególnie ważne w szybkich środowiskach handlowych i magazynowych.
 4. Zwiększenie widoczności produktów. Dobre rozmieszczenie produktów z wykorzystaniem przegród może znacznie zwiększyć ich widoczność, co jest korzystne w środowisku sprzedaży detalicznej.
 5. Zmniejszenie ryzyka uszkodzeń. Nie można zapominać, że przegrody pomagają w utrzymaniu porządku na półkach, ale w efekcie zmniejsza to też ryzyko uszkodzenia produktów spowodowanego ich przesuwaniem się czy przewracaniem. Przydadzą się na przykład do separacji artykułów ze szkła czy porcelany, gwarantując minimalizację strat w towarze.
 6. Wszechstronność zastosowania. Dostępne w naszym sklepie produkty są naprawdę uniwersalne! Możesz dostosować je do rozmiaru półki, ale również przekładać między nimi czy regałami, na bieżąco dostosowując wyposażenie sklepu do oferty sprzedażowej.
 7. Estetyka prezentacji. Przegroda półki może pełnić również funkcję dekoracji. Pomaga w utrzymaniu estetycznego wyglądu półek, co jest istotne w przestrzeniach handlowych. Wybór między przezroczystymi, białymi lub czarnymi elementami sprawia, że dopasujesz je do każdego rodzaju regału.

Stosowanie rozdzielaczy regałowych i przegród do półek to efektywne rozwiązanie dla każdego biznesu, który chce poprawić organizację i prezentację swoich produktów, zarówno w magazynie, jak i na sali sprzedaży.Początek formularza

Artykuły do promocji towarów

Naszym klientom proponujemy kompleksową ofertę wspierającą ekspozycję, przechowywanie oraz sprzedaż różnego rodzaju produktów. Dlatego w ofercie znajdziesz nie tylko przegrody regałowe, ale również elementy niezbędne do ich mocowania. Oferujemy również artykuły pomocnicze takie jak cenowe listwy regałowe, uchwyty do stopperków, wobblerów, cenówek i osłonek, ograniczniki frontowe w postaci nakładek, profili w kształcie litery "L" oraz listwy reklamowe. Wszystkie standardowe produkty jesteśmy w stanie dopasować do każdego rodzaju półki (metalowej, drewnianej, szklanej oraz drucianej). Realizujemy również projekty indywidualne, dzięki którym powstają spersonalizowane artykuły do promocji towarów. Zachęcamy również do podświetlania półek – takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w ekspozycji produktów ekskluzywnych na półkach szklanych.

Dodatkowych informacji dotyczących przegród i oddzielaczy regałowych, zamówień wzorów oraz porad udzielają nasi pracownicy pod numerami telefonów: 63 240 35 63 lub 63 240 35 53.

Zamknij menu
Przesuń w górę