Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Dostarczamy rozwiązania w zakresie porządkowania i oznaczania półek – jednym z nich są przegrody Perfekta, dzięki którym zadbasz o doświadczenie zakupowe klientów oraz ułatwisz pracę personelowi. Artykuły do promocji towarów tworzymy już od 1993 roku, dlatego zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie na temat oczekiwań rynku. Przegrody regałowe Perfekta pomogą Ci uporządkować przestrzeń w sklepie, aptece, markecie oraz magazynie. Dostępne w naszym sklepie produkty wykonane są z trwałych materiałów, dzięki czemu długo będą estetycznie wyglądać.

Zamknij
Użyj filtru

Przegrody Perfekta – niezbędny element wyposażenia

Tworzymy systemy porządkowania półek i rozwiązania, z których korzystają klienci na całym świecie – nasze filie znajdują się w wielu krajach nie tylko na terenie Europy. Oferujemy nie tylko przegrody regałowe do półki Perfekta, ale również popychacze, listwy cenowe, uchwyty oraz elementy takie jak zawieszki. O porządkowaniu półek myślimy kompleksowo, dlatego przegroda do półki Perfekta w połączeniu z pozostałymi częściami, pozwoli Ci stworzyć spójny system. Niezbędne listwy do systemu przegród i popychaczy to:

  • PEK,
  • PES,
  • PEK 30 z otworami. 

Przycinamy je na odpowiednią długość, natomiast przy listwach PEK istnieje możliwość zamiany taśmy samoprzylepnej na taśmę magnetyczną. Pamiętaj, że produkujemy nie tylko przegrody regałowe, dlatego z zapoznaj się z pozostałą ofertą.

Zamknij menu
Przesuń w górę