Czujesz, że nadszedł czas na poszerzenie oferty i chcesz ją elegancko i estetycznie wyeksponować? Polecamy aluminiowe ramki z wsuwem, które pomogą poinformować klienta o nowych promocjach i asortymencie. Wytrzymałe, o ciekawym designie, różnią się sposobem montażu, zastosowaniem, wymiarami, dzięki czemu dobierzesz produkt do swoich potrzeb i oczekiwań.

VKF Renzel oferuje artykuły do promocji towarów, w tym wysokiej jakości standy reklamowe, a także artykuły higieniczne. Ramka aluminiowa to produkt cieszący się dużym zainteresowaniem. Na życzenie zamawiającego możemy wykonać ramki informacyjne o konkretnych wymiarach. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz!

Zamknij
Filter & Sort

Ramki z wsuwem – co to takiego?

Nasze ramki aluminiowe przystosowane są do wsuwania plakatu na krótkim lub długim boku. Mogą być dwustronne, w kolorze srebrnym, gdzie grubość materiału wsuwanego nie powinna przekraczać 4,5 mm. Polecamy też ramki na nóżce lub z podstawkami, czyli stojaki plakatowe, które wykonamy na zamówienie i dostosujemy je do salonu sprzedaży, recepcji i korytarza, w którym będą stały. Można umieścić je na biurku lub zastosować jako systemy ram wystawowych do montażu na oknach na przykład z wykorzystaniem łańcuszka i haczyków sprężynowych. Do wszystkich ramek z wsuwem zakupić można elementy wykończeniowe, na przykład folie ochronne zabezpieczające przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

Tego rodzaju tablice lub stojaki informacyjne sprawdzą się w każdym obiekcie handlowym. Polecamy!

Zamknij menu
Przesuń w górę