Zastanawiasz się jak ochronić plakat przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych? Polecamy nasze folie ochronne, które są niezbędne, jeśli nie chcesz, aby Twoje zdjęcia, menu czy katalogi produktów wyblakły od słońca. Dodatkowo zabezpieczysz w ten sposób papier przed deszczem, wiatrem czy zabrudzeniami.

VKF Renzel dostarcza wyposażenie sklepów, które pomaga w ekspozycji oferty, atrakcyjnych promocji czy nowego asortymentu. Wiemy, jak ważna jest oprawa graficzna oraz możliwość przedstawienia oferty klientom z wykorzystaniem pomocy wizualnych. Dlatego w asortymencie znajdują się folia ochronna, a także wieszaki na gazety lub kieszenie plakatowe z tworzyw sztucznych.

Zamknij
Filter & Sort

Kieszenie oraz folie ochronne dla sklepów

Folia ochronna to niezbędny element wyposażenia stojaków informacyjnych, aluminiowych ramek plakatowych i ramek z tworzyw sztucznych. Dlaczego warto wybrać nasz produkt? Ponieważ proponujemy folie ochronne do stojaka i różnych ramek zaciskowych, w wielu formatach wkładek. W asortymencie znajdują się produkty z antyodblaskowego twardego PCV ze stabilizacją UV. Z kolei kieszeń „U” do aluminiowej ramki można dowolnie zadrukować, co pomoże w budowaniu wizerunku Twojej firmy. Nawiązując z nami współpracę, otrzymujesz więc wielofunkcyjny, dobrej jakości produkt, który posłuży Ci przez lata!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, chcesz dopytać o szczegóły i możliwość realizacji personalizowanego zamówienia skontaktuj się z nami!
Zamknij menu
Przesuń w górę