Nowoczesny słup ogłoszeniowy do użytku wewnętrznego ułatwia komunikację z klientami. Dlatego w ofercie online VKF Renzel przygotowaliśmy szeroki wybór słupów reklamowych, wśród których znajdziesz idealny produkt dopasowany do konkretnych zadań. Na życzenie klienta możliwe jest powiększenie lub pomniejszenie obiektu, montaż silniczka obrotowego, profesjonalne podświetlenie lub zmiana kształtu z okrągłego na sześciokątny.

Słupy reklamowe to nie wszystko, co mamy w ofercie online. Dodatkowo oferujemy również różnokolorowe nadruki, które uzupełnią słup reklamowe.
Zamknij
Filter & Sort

Słupy reklamowe wysokiej jakości


W VKF Renzel tworzymy stabilne obiekty o solidnej konstrukcji, które doskonale prezentują się we wnętrzach sklepów i biurowców. Słup reklamowy to również cena, która nie jest wygórowana. Realizujemy zamówienia na słup reklamowy z logo firmy w rozsądnej cenie oraz nadmuchiwaną kolumnę reklamową z cyfrowym nadrukiem. W przypadku mniejszej przestrzeni dobrym rozwiązaniem jest stojak na baner czy stojak na ulotki. Jaki słup reklamowy znajdziesz w naszej ofercie?

- Kolumna reklamowa,
- kolumna informacyjna,
- nadmuchiwana kolumna reklamowa,
- stalowy system bannerowy,
- mobilny stojak reklamowy do prezentacji szyldów,
- system Pop-Up.
 

Oferta online od VKF Renzel


VKF Renzel odpowiada za wsparcie reklamy przy pomocy doskonale zaprojektowanych ekspozytorów. Stawiamy na wysokiej jakości materiały oraz nowoczesny design. Chętnie realizujemy zamówienia indywidualne, które pozwalają maksymalnie dopasować projekt do potrzeb firmy. W ofercie posiadamy również inne artykuły do promocji towarów, w tym m.in.:

- stojaki reklamowe,
- stojaki na plakaty,
- stojaki podłogowe,
- stojaki ekspozycyjne.

Proponujemy także przydatne artykuły higieniczne. Zapraszamy do składania zamówień, a także do kontaktu z naszymi doradcami drogą mailową lub telefoniczną.
Zamknij menu
Przesuń w górę