Stojak informacyjny jest idealnym rozwiązaniem nie tylko na targi i wystawy, ale równie dobrze sprawdza się do ekspozycji towarowej w sklepach czy marketach. Odpowiada także za wskazanie drogi i ułatwia poruszanie się po różnego rodzaju obiektach. Oferujemy stojak informacyjny w popularnych formatach A4 i A3. Wszystkie modele charakteryzuje solidne wykonanie i stabilna konstrukcja, co pozwala na użytkowanie ich przez długi czas. Sprawdź koniecznie nasze propozycje stojaków.
Zamknij
Filter & Sort

Stojak informacyjny - szeroki wybór produktów w konkurencyjnej cenie

Dużą popularnością cieszą się stojaki informacyjne A4 z wymienną ramką plakatową, wykonane z tworzywa sztucznego oraz z rozsuwanym statywem. Ciekawym rozwiązaniem jest również model XT New z kieszenią akrylową. Dbamy o to, by nasze stojaki informacyjne były maksymalnie funkcjonalne. Zarówno kieszeń plakatowa, jak i ramki plakatowe służą do dwustronnej ekspozycji i mogą być stosowane w formatach: A3, A4 i A5.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą VKF Renzel.

Oferta dostosowana do potrzeb klienta

Zapewniamy najszerszą ofertę produktową na rynku, jeśli chodzi o artykuły do promocji towarów. Mamy bogate doświadczenie oraz rzetelną wiedzę merytoryczną. Świadczymy kompleksowe usługi - wykonujemy projekt, prototyp, realizujemy także produkcję oraz montaż. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami w branży. Jako zespół pasjonatów, chcemy być coraz lepsi, dlatego też cały czas kształtujemy swoje kompetencje i poszerzamy wiedzę branżową. Wyróżnia nas także duża elastyczność i robimy wszystko, by spełnić oczekiwania klientów. Interesują Cię szczegóły oferty lub potrzebujesz fachowego doradztwa? W takim razie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą mailowo lub telefonicznie. Chętnie udzielimy wszystkich potrzebnych informacji, służymy także profesjonalnym wsparciem.

Sprawdź też inne kategorie naszych produktów:

- stojaki podłogowe,
- stojaki ekspozycyjne,
- stojak na ulotki,
- stojaki reklamowe,
- stojaki na plakaty.

Wśród naszych produktów znajdziesz także artykuły higieniczne, dzięki którym doskonale zadbasz o czystość w biurach, instytucjach publicznych oraz innych placówkach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą!

 

Zamknij menu
Przesuń w górę