Chcesz, by Twój sklep wyglądał profesjonalnie? Zainwestuj w niezawodne klamry, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Jeśli chcesz, by Twoi klienci byli zadowoleni, musisz zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Bez wątpienia klipsy zaciskowe są jednym z nich. Dadzą Ci wiele możliwości i uczynią market przejrzystym i komfortowym pomieszczeniem. Chcesz o coś dopytać? Potrzebujesz pomocy w wyborze idealnych artykułów? Skontaktuj się z nami – chętnie udzielimy Ci wsparcia!

Zamknij
Filter & Sort

Klipsy – jakie wybrać? 

Na rynku znajdziesz wiele różnych rodzajów klamer i klipsów. Każde z nich spełniają swoje funkcje. Istnieją specjalistyczne klipsy zaciskowe, mocne klamry mocujące, a nawet klipsy sufitowe. Pamiętaj, by rodzaj zacisków dopasować do produktów i celów, które mają realizować. Innymi właściwościami będą charakteryzować się solidne klamry mocujące do listew przypodłogowych, a innymi elastyczne klamry do materiałów.

W VKF Renzel oferujemy szeroką gamę produktów. Nasze klamerki z łatwością wykorzystasz do mocowania plakatów lub tabliczek informacyjnych. Będą pomocne w działaniach promocyjnych różnego typu. Posiadamy również profesjonalne klipsy do obuwia, a także zapięcia do klipsów.

Potrzebujesz specjalistycznych artykułów promocyjnych? W VKF Renzel znajdziesz to, czego szukasz! Zobacz również:

Zamknij menu
Przesuń w górę