Przygotowując reklamę musisz zadbać, by mocowanie szyldu było solidne. Umożliwi to klientom bezpieczne zapoznanie się z prezentowanymi informacjami. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne mocowania, które pozwolą na zamontowanie Twojej reklamy. Nie jest ważne, czy jest ona mała czy duża, ponieważ posiadamy zestawy, które sprawdzą się w obu przypadkach. Dzięki temu masz pewność, że Twój szyld będzie w bezpieczny sposób prezentował się na ścianie.

Zamknij
Filter & Sort


Mocowanie szyldu - po co?


Zestaw montażowy szyldu z pewnością przyda Ci się, jeśli chcesz zamontować reklamę w sklepie lub na stoisku. Charakteryzuje się solidnym wykonaniem, dzięki czemu Twoja tablica reklamowa będzie dokładnie powieszona. Zestawy zawierają wszystkie niezbędne elementy do szybkiego i prawidłowego montażu. Uchwyty do szyldów swoją budową i ciekawym wyglądem, z pewnością przyciągną klientów, a więc są świetnym sposobem na marketing. Takie uchwyty często możemy spotkać przy drzwiach lub schodach jako atrakcyjne wypełnienie przestrzeni.


Przydatne produkty marketingowe


Jako produkty pod akcje marketingowe szerokie zastosowanie znajdą kieszonki samoprzylepne. Charakteryzują się dobrą wytrzymałością i łatwością zapoznania się z umieszczonym w nich tekstem. Są wykonane z folii PCV, dzięki czemu są odporne na różne warunki atmosferyczne. Systemy oznaczania cen umożliwią Ci zaprezentowanie cen poszczególnych produktów.  Klienci na pewno docenią możliwość zapoznania się z kosztem oferowanych przez Ciebie artykułów. Takie systemy znajdują szerokie zastosowanie w sklepach. Najpopularniejszym produktem są listwy cenowe, które spotkasz w każdym supermarkecie. Jest to wygodna opcja, ponieważ w prosty sposób umożliwia umieszczenie cen danych produktów.

Zamknij menu
Przesuń w górę