Przyssawki to proste rozwiązanie, które służy do mocowania przedmiotów do gładkich powierzchni takich jak szkło. Są niezwykle popularne, ponieważ mają uniwersalne zastosowanie – dobrze mieć je pod ręką. Przyssawki do szyb od VKF Renzel charakteryzują się doskonałą przyczepnością, dzięki czemu nie będziesz się irytować ciągłym poprawianiem elementu. Oferujemy artykuły różnej wielkości oraz z dodatkowymi elementami (przyssawka z haczykiem lub z klamrą), co umożliwia wybór produktu, który spełni Twoje oczekiwania.
Zamknij
Filter & Sort

Przyssawki – najprostszy sposób mocowania

Przyssawki to jeden z najtańszych sposobów mocowania, który charakteryzuje wysoka elastyczność. Dlaczego warto wybrać produkty VKF Renzel? Nasze przyssawki bez problemu trzymają się powierzchni, do których zostały przyczepione. Ten niewielki i pozornie mało istotny element pozwala prawidłowo wyeksponować materiały reklamowe, które przygotował Twój dział marketingu. VKF Renzel oferuje profesjonalne wyposażenie sklepów takie jak witryna szklana i asortyment uzupełniający taki jak przyssawki do szyb.
 

Jakie są zalety naszych przyssawek do szyb?

- Wysoka jakość – każdy wieszak przyssawka z naszej oferty powstaje z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują trwałość elementu. Zaprojektowaliśmy je tak, by poradziły sobie z obciążeniem i służyły Twojej firmie przez długi czas.
- Mocne przyleganie – przyssawka z haczykiem mocno przylega do wszelkiego rodzaju gładkich powierzchni, nie tylko do szyb. Doskonale nadaje się do montażu różnego rodzaju przedmiotów, takich jak uchwyty, dekoracje, czy narzędzia.
- Łatwość użytkowania – nasze przyssawki są bardzo łatwe w użyciu. Możesz je łatwo przykleić i odkleić, dzięki czemu zaoszczędzisz czas na mniej lubianych zajęciach w pracy.
- Wszechstronność – wieszak z przyssawką to rozwiązanie, które z powodzeniem możesz wykorzystać w domu, w biurze, w warsztacie, a nawet w przemyśle.
- Bezpieczeństwo – dzięki użyciu naszych przyssawek do szyby, możesz uniknąć konieczności wiercenia otworów czy stosowania innych technik montażowych, które mogą uszkodzić powierzchnię ściany. Dzięki temu są one bezpieczne dla Twojego otoczenia.
- Dobry stosunek jakości do ceny – oferujemy nasze produkty w przystępnych cenach, nie rezygnując przy tym z wysokiej jakości.

Nie wszystkie artykuły do promocji towarów wydają się niezbędnym elementem wyposażenia, ale to właśnie takie detale jak przyssawka gumowa wpływają na prezentację Twoich materiałów marketingowych czy produktów. Profesjonalne systemy mocowań oraz przyssawki czy haczyki na towar pomagają naszym klientom uporządkować przestrzeń dla klienta, oraz pomieszczenia socjalne.
 

Przyssawki – maksymalna moc przylegania

Obawiasz się, że przyssawki do szyb nie przylegają do nich zbyt długo? Produkujemy artykuły, które wspierają sprzedaż naszych klientów, dlatego wiemy, jak ważna jest trwałość takich elementów. Dzięki temu każda przyssawka gumowa jest w stanie pełnić swoją funkcję przez długi czas – bez żadnych poprawek i ponownego mocowania.

Masz pytanie o niestandardowe rozwiązanie dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Zamknij menu
Przesuń w górę