Profesjonalna liczarka do banknotów jest wyposażona w nowoczesną technologię. Część modeli umożliwia nie tylko szybkie liczenie pieniędzy, ale może także rozpoznać sklejone i podarte banknoty. Jest to znacznie wygodniejsze rozwiązanie niż manualne rozliczanie kasy. Maszynka do liczenia pieniędzy to inwestycja, która zapewnia skuteczną kontrolę nad finansami. Sprawdź, jakie modele oferuje VKF Renzel.
Zamknij
Filter & Sort

Liczarki do banknotów dla małych i dużych ilości gotówki

Użyj naszych liczarek do liczenia małych i dużych ilości pieniędzy szybko i efektywnie. Dodatkowo do funkcji liczenia i łączenia gotówki w pliki, większość naszych modeli posiada funkcję rozpoznawania fałszywych banknotów euro. Oprócz liczenia i łączenia banknotów, ma również miejsce wiarygodna weryfikacja gotówki. 

Posiadamy liczarki do banknotów zarówno do małych i dużych wolumenów. Na przykład 50,100 czy nawet 250 banknotów może zostać umieszczonych w komorze. Rozważ już teraz jakie cechy powinno posiadać twoje urządzenie. Wtedy możesz wybrać w naszym sklepie online odpowiedni model dla siebie. 
Safescan-Geraete

Liczarki do banknotów, Wagi i Testery


Instalacja liczarki w obszarze kasowym

Liczarka dostarcza wiele pomocy i oszczędza wiele czasu w codziennej pracy. Dodatkowo otrzymujesz ogromne bezpieczeństwo przy przekazywaniu gotówki. Różne urządzenia mogą zostać łatwo zintegrowane z twoim miejscem pracy, a dzięki małym rozmiarom nie zajmą wiele miejsca. 

Zintegruj liczarkę do banknotów bezpośrednio ze swoją kasą i ciesz się z szybkiego i bezpiecznego liczenia twojej gotówki. Przy liczeniu tradycyjnym istnieje duże ryzyko błędów, zmęczenia i braku koncentracji. W ten sposób szybko mogą pojawić się rozbieżności przy tak ważnym zadaniu jak liczenie gotówki. 

Rezultatem może być konieczność ponownego liczenia i sprawdzania, co zajmuje sporo czasu. W szczególności po pracy, wolałbyś raczej wrócić do domu zamiast długo podliczać dzienny utarg. To tutaj pojawia się miejsce na bezbłędne liczarki.

Maszyna wykrywa również zniszczone i porozrywane banknoty. W ten sposób maszyna zastępuje pracę ludzką oraz oszczędza czas i koszty. Dodatkowo banknoty są poukładane i mogą łatwo zostać połączone w plik. 
 

Liczarka i tester w jednym


Z pomocą liczarki banknoty zostają zarówno policzone jak i zweryfikowane. Taka funkcja zapewnia bezpieczeństwo podczas operowania gotówką. Podrobione banknoty mogą zostać od razu bezpiecznie rozpoznane. Tester do banknotów jest małą inwestycją z dużymi korzyściami dla twojego bezpieczeństwa. 

Działaj z przezornością i już na początku nie daj szans fałszywkom. Zdecyduj się od razu na tester z naszego sklepu online. W szczególności jeśli chodzi o obszar kasowy automatyczne testery banknotów są bardzo przezornym rozwiązaniem. 

Połącz weryfikator bezpośrednio z kasą czy nawet z możliwością rozpoznawania waluty. Liczarki do banknotów posiadają wiele zalet, które umożliwiają dostosowanie urządzenia do wolumenu twojej gotówki. Możesz dodać również kalkulator, zewnętrzny ekran LCD, czy nawet osłonkę przeciw kurzowi. 

Automatyczne liczarki do banknotów do rozpoznawania fałszywych pieniędzy

Podczas operowania papierowymi pieniędzmi, chcesz być bezpieczny i nie chcesz włączać do obiegu fałszywej gotówki. Z weryfikatorem godnym zaufania możesz działać przezornie i odmówić przyjęcia banknotu, który sprawdziłeś i który okazał się fałszywką. Z testerem banknotów wszystko zależy od tego jak chcesz go użyć. 

Zdecyduj się na tester z 100% skutecznością wykrywalnością. W zależności od urządzenia, poszczególne modele używają różnych cech do weryfikacji. Nasze urządzenia maja od 2 do 7 stopniową weryfikację. Cechy UV, znaki wodne, tusz magnetyczny, cechy widoczne w podczerwieni i inna charakterystyka jest brana pod uwagę. Alarm, który usłyszysz kiedy urządzenie wykryje fałszywki, sprawia że żaden podrobiony banknot nie pozostanie niezauważony. 

Licz, sprawdzaj i sortuj swoje banknoty 


Tak jak możesz zauważyć  liczarki do pieniędzy potrafią o wiele więcej niż tylko liczyć pieniądze. Poza funkcją liczenia, możesz korzystać z wielu innych funkcji przydatnych przy obrocie gotówką. Funkcje takie jak sprawdzanie, liczenie, sortowanie czy dodawanie to duże zalety. Wysoka jakość i wartość jaką dodają do pracy sprawiają, że są one atrakcyjne dla wielu branż. 

Banknoty zostają sprawdzone na podstawie swojego rozmiaru i cech charakterystycznych widocznych w UV. Przy niektórych modelach również inne cechy odgrywają ważną rolę. Zdecyduj się na sprawdzone i szybkie liczarki banknotów. Korzystaj z zaoszczędzonego czasu i ogromnej wydajności dzięki dużemu wyświetlaczowi LCD

Ekran LCD jest podłączony z liczarką pod wygodnym kątem. Układ ekranu jest przejrzysty i w wysokiej jakości. Możesz odczytać liczbę banknotów w każdej chwili, jak również sprawdzić końcowy wynik. Przycisków używa się do ustawień sortowania i sprawdzania banknotów, poza oczywiście innymi funkcjami. 

 

Liczarka do banknotów pomoże w określeniu końcowej sumy gotówki Liczarki do banknotów służą ułatwianiu liczenia i pracy z gotówką. Takie maszyny są używane w sklepach, supermarketach, hotelach, restauracjach czy kasynach. 

Urządzenia w znaczący sposób przyspieszają liczenie. Wynik jest znany w kilka sekund. Urządzenia Safescan są przede wszystkim praktycznymi urządzeniami do liczenia. Z szybkością 1000 banknotów na minutę urządzenie jest odpowiednie dla wszystkich walut. 

Alarm po wykryciu fałszywych banknotów jest również standardowym wyposażeniem urządzenia, tak samo jak funkcja  liczenia i układania gotówki.  Wybierz odpowiedni model do małych, średnich i dużych wolumenów. Opcjonalnie urządzenia rozpoznają różne waluty. 

Urządzenie Safescan 2210-S  jest odpowiednie dla ilości 300 banknotów. Maszyna zatrzymuje się i daje sygnał alarmowy w przypadku podrobionego banknotu. Wystarczy usunąć banknot i nacisnąć Start aby kontynuować liczenie. Liczarka jest odpowiednią pomocą przy liczeniu dla waluty Euro, oraz opcjonalnie przy innych walutach. 
Dzięki użyciu kart czyszczących zapewniasz optymalne wykorzystanie swojego urządzania. Do czyszczenia maszyn używa się kart na bazie wody. W szczególności banknoty, które są w obiegu od długiego czasu przenoszą ze sobą wiele kurzu i brudu. Regularne czyszczenie gwarantuje czystość i długie korzystanie z urządzenia. 
Geldscheinzaehler-reinigungskarte

Karta czyszcząca dla liczarek do banknotów


Pobierz aktualizację odpowiednią dla różnych walut poprzez kabel USB

Od czasu do czasu zachodzą zmiany w banknotach i mają one miejsce dzięki Europejskiemu Bankowi Centralnemu. Dokonuje się ich dla coraz lepszej ochrony przed fałszerstwami. Dla pewności, że twoja liczarka i tester są aktualne skorzystaj z aktualizacji Można jej dokonać dla konkretnego urządzenia. 

W przypadku aktualizacji otrzymasz od nas powiadomienie zachęcające Cię do aktualizacji. Możesz jej dokonać za pomocą karty SD. Alternatywnie, możesz połączyć liczarkę z laptopem bądź komputerem za pomocą kabla USB. Następnie możesz łatwo zaktualizować swoje urządzenie. 

Program jest intuicyjny i z chęcią odpowiemy na pytania związane z aktualizacją. Wybierz liczarkę, która jest gotowa na nowe funkcje i oprogramowanie. Korzystaj z urządzenia przy liczeniu przez długi czas z korzyścią dla twojego biznesu. 
 

Liczarki do banknotów w różnych wersjach 


Liczarki umożliwiają pewne i szybkie liczenie gotówki. Zintegrowane funkcje rozpoznawania sfałszowanych pieniędzy i rozpoznawania walut sprawdzą się w wielu branżach. Teraz również ty możesz zaoszczędzić czas w pracy i zredukować koszty dzięki używaniu automatycznej liczarki. Skorzystaj z urządzenia na wydarzeniach, targach, gastronomii czy sprzedaży detalicznej. 

Odkryj odpowiedni model dla swojego biznesu. Poza parametrami takimi jak szybkość, również inne funkcje pełnią ważną rolę. Korzystaj z funkcji dodawania, układania, sprawdzania i liczenia gotówki. Sprawdź łatwą i intuicyjną obsługę urządzenia zawierającego wyświetlacz LCD.

Testery sprawią, że codzienna praca stanie się łatwiejsza. Liczą i sortują wymaganą wartość gotówki szybko i bezpiecznie dzięki nowoczesnej i zaawansowanej technologii. Równocześnie funkcja weryfikacji autentyczności jest również oferowana przez większość modeli. 

Dowiedz się więcej na temat łatwego dostosowania liczarki do banknotów. Zamów odpowiednie urządzenie w naszym sklepie online już teraz.
Zamknij menu
Przesuń w górę