Waga do pieniędzy umożliwia pełne rozliczenie kasy w krótkim czasie. Model Safescan 6185 to również maszyna do liczenia pieniędzy. Liczy rolki i sakiewki z monetami, a także pliki banknotów. Nie ma też konieczności sortowania pieniędzy na nowe i stare. Waga banknotów (do 500 zł) to profesjonalne urządzenie wielowalutowe. Liczenie pieniędzy na podstawie ich masy to szybkie i sprawdzone rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w Twoim sklepie.

Zamknij
Filter & Sort

Wagi do pieniędzy w prawidłowym i szybkim liczeniu gotówki

Wagi do pieniędzy są urządzeniami do ważenia i dokładnego określania wartości gotówki. Wagi stosuje się do określania mniejszych sum pieniędzy i są często używane w sprzedaży detalicznej. Liczarki do pieniędzy są używane do określania sum cząstkowych i przy liczeniu utargu całodniowego.

Liczarki do pieniędzy działają dzięki baterii albo kablowi. Zazwyczaj ważą każdą monetę i banknot, a następnie podliczają wartość na podstawie wagi. Urządzenie jest mobilne i odpowiednie dla różnych walut co sprawia, że jest pomocne w wielu branżach. Użyj automatycznej wagi, która zaoszczędzi pracy i wysiłku. 

Taka waga jest kompleksowym rozwiązaniem przy liczeniu pieniędzy. Jest to maszyna do liczenia banknotów, monet czy plików gotówki. Podczas liczenia pieniędzy i monet użyj naszej gamy urządzeń do określania wartości Twojej gotówki.

Liczenie i dodawanie pieniędzy: Rozliczanie z wagą do pieniędzy

Sprzedajesz produkty na targach i chcesz podliczyć i zgłosić dzienny utarg? Kompaktowa waga Safescan 6185 może z łatwością zmieścić się w Twojej kieszeni. Istnieje możliwość obsługi liczarki do pieniędzy za pomocą łatwej do naładowania baterii. Po zakończeniu sprzedaży chcesz przecież szybko podliczyć dzienne dochody. 

Miałeś wielu klientów, jesteś zmęczony i chcesz szybko wrócić do domu? Ciesz się, że teraz za pomocą wagi możesz szybko i bezpiecznie podliczyć banknoty i monety z utargu. Liczarka banknotów Ci w tym pomoże. Najpierw umieść banknoty w pliku na wadzę i odczytaj wartość na wyświetlaczu LED. Dzięki funkcji dodawania możesz w każdej chwili odczytać też wartość cząstkową. 

Liczarka pieniędzy monety zlicza poprzez umieszczenie jednego nominału na wadze. Jeśli korzystasz z szuflad Safescan, przegrody z monetami są łatwe do umieszczenia na wadze. Na koniec wprowadzasz saldo, które możesz oszacować z paragonów. Następnie podłączona drukarka termiczna wydrukuje Twoje rozliczenie. 

Na końcu składasz wagę, która waży tylko 1.2 kg i wracasz do domu na zasłużony odpoczynek. Będziesz zaskoczony tym jak szybko można dokonać rozliczenia. 

Money scale with connected thermal printer

Automatyczne podliczanie wartości twoich paragonów

Liczenie pieniędzy w sposób tradycyjny jest wrażliwe na błędy, zajmuje wiele czasu i trudno na nim polegać. Zajmuje to jeszcze więcej czasu z powodu braku koncentracji po wielu godzinach ciężkiej pracy. To skutkuje frustracją i zwiększeniem kosztów pracy. 

To zupełne przeciwieństwo automatycznych liczarek do banknotów, monet czy wag. Dzięki technologii wysokiej jakości urządzenie jest wszechstronne i można na nim w 100% polegać. Dla Ciebie oznacza to, że rozliczenia są zrobione nie tylko w najkrótszym możliwym czasie, ale również poprawnie i w odpowiedni sposób

Kiedy liczarek do banknotów używa się do liczenia banknotów, liczarki do monet pomagają w sortowaniu monet. Wagi natomiast mogą być używane zarówno do banknotów, jak i monet. Tak więc są rozwiązaniem kompletnym i dodatkowo oferują wiele innych funkcji

Korzystaj z funkcji dodawania, oprogramowania do liczenia i łatwego do odczytania wyświetlacza LED, czy nawet funkcji  podliczania paragonów. Użyj ich do różnych walut i oblicz sumę w 100% poprawnie! Jedyną rzeczą, jaką musisz zrobić, to umieścić pieniądze na wadzę. 

Safescan-Geraete

Wagi do pieniędzy, liczarki do monet i banknotów oraz testery Safescan


Licz monety, banknoty czy całe stożki monet na wadze

Obok liczarek do banknotów, wagi do pieniędzy są również popularne przy określaniu dokładnej sumy pieniędzy. Wagi zachęcają swoją poręcznością, a w szczególności łatwym do odczytania ekranem LED. Nowoczesne wagi liczą banknoty, pliki banknotów, monety jak i całe stożki monet. 

Dla odpowiedniego podliczenia wagę wyposażono w funkcję dynamicznego ważenia. Dodatkowo, poza euro, można podliczyć wiele innych walut. W zależności od modelu urządzenie jest dostosowane do szerokiej grupy walut. W przypadku pojawienia się nowych banknotów poinformujemy Cię o darmowej aktualizacji. 

Aby dokonać aktualizacji, po prostu podłącz urządzenie do komputera przez kabel USB. Tak możesz dokonać aktualizacji i liczyć nawet nowe banknoty. Dzięki aktualizacji wagi, upewniasz się że waga pozostaje bez zarzutu i można na niej polegać. 

Podobną wszechstronnością może pochwalić się waga Safescan 6185 , która zlicza gotówkę w 2 minuty. Wszechstronne urządzenie zlicza monety i banknoty, a każdej operacji nadaje numer referencyjny i znaczek czasowy.

Dodatkowo opcja BANK można użyć do wykrycia pożądanej kwoty gotówki. W ten sposób poznasz od razu i za dotknięciem jednego guzika wygenerowany przychód. Sprawdzanie gotówki nigdy nie było wygodniejsze i bardziej praktyczne. A jest to możliwe dzięki profesjonalnym liczarkom do banknotów i monet.
 

Podstawowe wyposażenie obszaru kasowego

Zaoszczędzisz sporo czasu jeśli pozostawisz podliczanie paragonów i gotówki naszej wadze. To pozostawia Ci czas na codzienny biznes, a jednocześnie na urządzeniu można polegać. Zapewnij swoim pracownikom solidne narzędzie do pomocy w obszarze kasowym i zaopatrz ich w liczarki banknotów i monet.

Z wagami dostępnymi w naszym sklepie online, masz do dyspozycji najnowocześniejsze modele. W krótkim czasie podliczysz saldo z całej kasy. A jeśli chcesz mieć pewność, że nie przyjąłeś żadnej fałszywki, możesz skorzystać z testera banknotów. Podstawowe wyposażenie Twojej kasy — teraz w naszym sklepie internetowym.

Sprawdź również inne akcesoria kasowe dostępne w naszym sklepie.

Zamknij menu
Przesuń w górę