Profesjonalny tester banknotów to skuteczne zabezpieczenie przed przyjęciem sfałszowanych pieniędzy. Dlaczego warto zainwestować w to urządzenie? Wykrycie fałszerstwa gołym okiem jest znacznie trudniejsze i nie daje 100% pewności. Dzięki nowoczesnej technologii tester do banknotów jest bardziej wiarygodnym sposobem na weryfikację pieniędzy. Sprawdź naszą ofertę testerów i wybierz model, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.
Zamknij
Filter & Sort

Mobilne testery banknotów dla Twojego biznesu

Specjalna maszynka do sprawdzania banknotów z naszego sklepu internetowego będzie ważnym elementem wyposażenia w Twojej firmie. Tester banknotów UV to urządzenie, które niezależnie od tego, czy prowadzisz biznes, czy jesteś osobą prywatną, przyniesie Ci wiele korzyści. Przede wszystkim, daje pewność, że banknoty, które masz w rękach są prawdziwe. Fałszywe pieniądze są problemem nie tylko dla dużych przedsiębiorstw, ale także indywidualnych konsumentów. Dlatego warto mieć pod ręką zaufany sprzęt, który pozwala szybko zidentyfikować banknoty w naszym portfelu.

Zainwestowanie w tester do banknotów to zabezpieczenie Twojego biznesu oraz prywatnych transakcji, sprawdzona ochrona przed stratami finansowymi. Warto pamiętać, że oszustwa związane z fałszywymi banknotami są coraz powszechniejsze i mogą dotknąć każdego. W swoim asortymencie mamy też urządzenia sprawdzające karty kredytowe, paszporty oraz autentyczność innych dokumentów. Niech przezorne sprawdzanie gotówki stanie się dla Ciebie priorytetem. Skorzystaj z naszej gamy szybkich i wiarygodnych testerów.

Urządzenia z uruchomieniem wtórnym: Testery z uruchomieniem wtórnym mają trzy razy dłuższy okres użytkowania. Urządzenie automatycznie przechodzi w stan czuwania i ma funkcje auto startu. Czujnik ruchu uruchamia się automatycznie kiedy w zasięgu pojawia się banknot lub dowód osobisty. 

Lampa do sprawdzania banknotów

Nasze testery dokładnie sprawdzają autentyczność banknotów euro i innych walut w ułamku sekundy. Dostępna w naszym sklepie lampa UV do banknotów emituje specjalne fioletowe światło, które pozwala zidentyfikować fałszywki. Automatyczne wykrywanie waluty oraz wyświetlenie łącznej kwoty i liczby zaakceptowanych banknotów usprawnia szybką i pewną weryfikację. W zależności od modelu urządzenia wykrywanie falsyfikatów jest możliwe za pomocą sygnału dźwiękowego, paska LED, LCD i wyrzutnika banknotów.

Zdecyduj się na tester banknotów z lampą do sprawdzania banknotów z naszej oferty! Sam proces badania pieniędzy lub dokumentów zajmuje niewiele czasu, nie zakłóca też pracy osób zatrudnionych w punktach sprzedaży lub placówkach usługowych. Do wyboru masz kilka różnych modeli testerów, które różnią się między sobą wielkością i parametrami technicznymi. Z pewnością znajdziesz u nas to, czego potrzebujesz!

Safescan varifier with banknotes 155-S
Pragniesz całkowitego bezpieczeństwa przy kontroli banknotów? 7 stopniowy wykrywacz fałszywych pieniędzy działa dzięki najnowocześniejszej technologii. Tester Safescan 155-S jest odpowiedni do sprawdzania nowych i starych banknotów. Pomimo kompaktowych rozmiarów  posiada duży wyświetlacz LCD z przejrzystym układem graficznym. 

Bezpłatne aktualizacje walut mają miejsce dzięki kablowi USB i połączeniu z laptopem. Podsumowując, urządzenie osiąga 100% skuteczność w wykrywaniu fałszywek poprzez ocenę grubości, znaków wodnych, nici i innych cech. Wybierz odpowiedni tester do różnych walut już teraz 

Testery banknotów do sprawdzania manualnego

Dla bezpiecznego i manualnego sprawdzenia banknotów, umieść banknot pod czujnikiem. Tester uruchomi się automatycznie i sprawdzi autentyczność pieniędzy. Urządzenie sprawdza światłem UV również dowody osobiste. Uruchomienie wtórne, opisane powyżej, gwarantuje długie użytkowanie. 

Automatyczne sprawdzanie banknotów

Wykrywaj podróbki automatycznie i sprawdzaj banknoty bezpiecznie i wiarygodnie. Automatyczne wykrywanie sprawia, że banknoty można umieszczać dowolnie. Urządzenie rozpoznaje banknoty i automatycznie dokonuje oceny. Na koniec, jesteś informowany poprzez lampkę i sygnał, jeśli wykryte zostaną fałszywki. 

Testery banknotów z baterią

Urządzenia z baterią, którą można naładować są mobilne i elastyczne. Opcjonalna bateria gotowa do naładowania umożliwia użycie urządzania niezależnie od najbliższego źródła zasilania. Kompaktowy rozmiar testerów sprawia, że są idealne do różnych miejsc i na różne okazje. Odkryj nasze urządzenia testujące. 

Aktualizacja nowych banknotów w różnych walutach

Waluty, tak jak banknoty, są ciągle zmieniane i adaptowane. Oprócz innych celów, ma to też służyć unikaniu podejrzeń o fałszerstwo. Tak więc, różne banknoty, w różnych walutach są ciągle dostosowywane. Oczywiście, to nie powinno stwarzać problemów dla twojego urządzenia. 

Poinformujemy w przypadku aktualizacji i dostarczymy potrzebnych instrukcji. Po prostu podłącz urządzenie do komputera lub laptopa z kablem USB. Następnie użyj swojej klawiatury i myszy, tak jak to zawsze robisz, do zainstalowania aktualizacji na urządzeniu. 

W razie jakichkolwiek problemów czy pytań dotyczących darmowych aktualizacji będziemy szczęśliwi mogąc Ci doradzić w każdej chwili. Jednakże instalacja aktualizacji jest zaprojektowana intuicyjnie. Generalnie, konieczne aktualizacje nie są wymagane zbyt często. Jednak to ona gwarantuje 100% skuteczność w wykrywaniu falsyfikatów. 
Banknote verifier connected to laptop via USB port

Tester pieniędzy – praktyczny sprzęt dla każdego


Tester pieniędzy to urządzenie, które nie zajmuje dużo miejsca na ladzie, łatwo też zaktualizować jego oprogramowanie oraz korzysta z różnych sposobów weryfikowania pieniędzy. Dostępne są u nas modele z podajnikiem, co dodatkowo usprawnia testowanie większej ilości banknotów. Dla Twojej wygody i bezpieczeństwa możesz ich używać wszędzie tam, gdzie zależy Ci na sprawdzaniu autentyczności pieniędzy: targach, konferencjach, wydarzeniach na świeżym powietrzu, kantorach czy wyspach handlowych. Takie urządzenia mogą nawet zapobiegać defraudacji w firmie. 

W stresowych sytuacjach manualna weryfikacja banknotów może być zbyt czasochłonna. Automatyczne urządzenie jest optymalną alternatywą,  która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dzięki funkcji dodawania i liczenia możesz ułatwić sobie pracę i sprawić, że cały proces przebiegnie gładko. Zastanawiasz się, który model testera wybrać? Skontaktuj się z nami! Z chęcią doradzimy Ci w sprawie najlepszego dla Ciebie produktu. 
Safescan banknote verifiers, money scales and money counters side by side

Profesjonalne wyposażenie od VKF Renzel

Jakość fałszywych pieniędzy jest czasami tak wysoka, że coraz trudniej rozpoznać je manualnie. Zainwestuj w wykrywacz, z którym możesz sprawnie rozpoznać ewentualne podróbki. Nasz sklep internetowy oferuje duży wybór takich urządzeń dla Ciebie i Twojego biznesu. Automatyczne wykrywanie fałszywek redukuje też ilość pracy koniecznej do wykonania. To oznacza, że nie tylko wzrasta bezpieczeństwo transakcji, ale też zachowana zostanie wydajność Twoich pracowników. Umieść tester banknotów przy kasie podczas wydarzeń i w innych newralgicznych miejscach, a następnie skup się na realizacji innych zadań.

W naszym asortymencie znajdziesz również inne wyposażenie sklepów, które pomoże Ci sprawnie zorganizować przestrzeń w różnego rodzaju placówkach. Artykuły do promocji towarów i usług pozwolą Ci zaprezentować w pełni Twoją ofertę produktów i usług. Skorzystaj z dostępnych u nas sprzętów oraz rozwiązań, a szybko przekonasz się, że korzystnie wpłyną one na sprzedaż!

Zamknij menu
Przesuń w górę