Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Profesjonalny tester banknotów to skuteczne zabezpieczenie przed przyjęciem sfałszowanych pieniędzy. Dlaczego warto zainwestować w to urządzenie? Wykrycie fałszerstwa gołym okiem jest znacznie trudniejsze i nie daje 100% pewności. Dzięki nowoczesnej technologii tester do banknotów jest bardziej wiarygodnym sposobem na weryfikację pieniędzy
Zamknij
Użyj filtru

Mobilne Testery Banknotów dla twojego biznesu

Działaj przezornie i nie daj szans podrobionym banknotom. Zdecyduj się od razu na tester banknotów z naszego sklepu internetowego. W szczególności jeśli chodzi o obszary kasowe, wyposażenie ich w automatyczne testery banknotów, jest bardzo przezornym rozwiązaniem. 

Z testerem banknotów możesz bezpiecznie i szybko sprawdzić, czy banknot jest prawdziwy, czy nie. W swoim asortymencie mamy też urządzania sprawdzające karty kredytowe, paszporty oraz autentyczność innych dokumentów. Niech przezorne sprawdzanie gotówki stanie się priorytetem dla twojej firmy. Skorzystaj z naszej gamy szybkich i wiarygodnych testerów. 

Rożne urządzenia mogą zostać z łatwością zintegrowane z twoim miejscem pracy i obsługiwane intuicyjnie. Dzięki automatycznej lub manualnej weryfikacji redukujesz obieg podrabianych pieniędzy. Dostępne są również aktualizacje dla nowych banknotów, a możliwość sprawdzenia różnych walut sprawia, że taki tester będzie długo służył twojemu biznesowi. Testery korzystają z różnych metod sprawdzania autentyczności pieniędzy. 

Możesz polegać na weryfikacji za pomocą światła UV, znaków wodnych, mikro nadruków i metalowych nici. Dodatkowo można sprawdzić różne waluty, paszporty, karty kredytowe i inne dokumenty. Jak można zauważyć, nasze testery są nie tylko niezawodne ale również wszechstronne. 
 

Testery banknotów: Postaw na dodatkowe bezpieczeństwo


Przy obrocie papierowymi banknotami chcesz czuć się bezpiecznie i nie chcesz ryzykować włączenia fałszywych pieniędzy do obiegu. Z solidnym testerem możesz działać i odmówić przyjęcia banknotu, który sprawdziłeś i który okazał się podróbką. Wszystko zależy od tego jak chcesz używać urządzenia. 

Nasze testery sprawdzają autentyczność banknotów euro i innych walut w 0.3 do 0.5 sekund.  W automatycznym urządzeniu banknoty są sprawdzane z góry do dołu. Alternatywnie, urządzenia manualne z uruchomieniem wtórnym są również dostępne. 
Urządzenia z uruchomieniem wtórnym: Testery z uruchomieniem wtórnym mają trzy razy dłuższy okres użytkowania. Urządzenie automatycznie przechodzi w stan czuwania i ma funkcje auto startu. Czujnik ruchu uruchamia się automatycznie kiedy w zasięgu pojawia się banknot lub dowód osobisty. 
Zdecyduj się na tester banknotów z lampą UV. Z tym urządzeniem możesz sprawdzić pieniądze, jak i również karty kredytowe czy inne dokumenty identyfikacyjne. Dwie żarówki UV w tym urządzeniu wytwarzają dwa razy więcej światła UV. To znacząco poprawia widoczność odpowiednich cech UV w oświetleniu dziennym. 
Safescan varifier with banknotes 155-S
Pragniesz całkowitego bezpieczeństwa przy kontroli banknotów? 7 stopniowy wykrywacz fałszywych pieniędzy działa dzięki najnowocześniejszej technologii. Tester Safescan 155-S jest odpowiedni do sprawdzania nowych i starych banknotów. Pomimo kompaktowych rozmiarów  posiada duży wyświetlacz LCD z przejrzystym układem graficznym. 

Bezpłatne aktualizacje walut mają miejsce dzięki kablowi USB i połączeniu z laptopem. Podsumowując, urządzenie osiąga 100% skuteczność w wykrywaniu fałszywek poprzez ocenę grubości, znaków wodnych, nici i innych cech. Wybierz odpowiedni tester do różnych walut już teraz 

Testery banknotów do sprawdzania manualnego

Dla bezpiecznego i manualnego sprawdzenia banknotów, umieść banknot pod czujnikiem. Tester uruchomi się automatycznie i sprawdzi autentyczność pieniędzy. Urządzenie sprawdza światłem UV również dowody osobiste. Uruchomienie wtórne, opisane powyżej, gwarantuje długie użytkowanie. 

Automatyczne sprawdzanie banknotów

Wykrywaj podróbki automatycznie i sprawdzaj banknoty bezpiecznie i wiarygodnie. Automatyczne wykrywanie sprawia, że banknoty można umieszczać dowolnie. Urządzenie rozpoznaje banknoty i automatycznie dokonuje oceny. Na koniec, jesteś informowany poprzez lampkę i sygnał, jeśli wykryte zostaną fałszywki. 

Testery banknotów z baterią

Urządzenia z baterią, którą można naładować są mobilne i elastyczne. Opcjonalna bateria gotowa do naładowania umożliwia użycie urządzania niezależnie od najbliższego źródła zasilania. Kompaktowy rozmiar testerów sprawia, że są idealne do różnych miejsc i na różne okazje. Odkryj nasze urządzenia testujące. 

Aktualizacja nowych banknotów w różnych walutach

Waluty, tak jak banknoty, są ciągle zmieniane i adaptowane. Oprócz innych celów, ma to też służyć unikaniu podejrzeń o fałszerstwo. Tak więc, różne banknoty, w różnych walutach są ciągle dostosowywane. Oczywiście, to nie powinno stwarzać problemów dla twojego urządzenia. 

Poinformujemy w przypadku aktualizacji i dostarczymy potrzebnych instrukcji. Po prostu podłącz urządzenie do komputera lub laptopa z kablem USB. Następnie użyj swojej klawiatury i myszy, tak jak to zawsze robisz, do zainstalowania aktualizacji na urządzeniu. 

W razie jakichkolwiek problemów czy pytań dotyczących darmowych aktualizacji będziemy szczęśliwi mogąc Ci doradzić w każdej chwili. Jednakże instalacja aktualizacji jest zaprojektowana intuicyjnie. Generalnie, konieczne aktualizacje nie są wymagane zbyt często. Jednak to ona gwarantuje 100% skuteczność w wykrywaniu falsyfikatów. 
Banknote verifier connected to laptop via USB port

Testery banknotów: jak rozpoznać fałszywe pieniądze

Nie wahaj się dłużej i wyposaż obszar kasowy swojej firmy w tester banknotów wysokiej jakości. Działaj szybko i przewidująco, ponieważ ewentualne podróbki mogą nie być rozpoznane gołym okiem. 

Jakość fałszywych pieniędzy jest czasami tak wysoka, że trudno rozpoznać je wizualnie. Zafunduj sobie wykrywacz z którym możesz profesjonalnie rozpoznać ewentualne podróbki pieniędzy. Nasz sklep internetowy oferuje duży wybór takich urządzeń dla Ciebie i twojego biznesu. 

Alarm, który się rozlega, sprawia że pracownicy nie muszą patrzeć na ekran urządzenia. Tak więc, automatyczne wykrywanie fałszywek redukuje ilość pracy twoich pracowników. To oznacza, że wzrasta bezpieczeństwo i utrzymywana jest produktywność.
Umieść tester banknotów przy kasie  podczas wydarzeń i w innych newralgicznych miejscach. 

W szczególności w stresowych sytuacjach, manualna weryfikacja banknotów może być zbyt czasochłonna. Urządzenie automatyczne jest optymalną alternatywą.  Dzięki funkcji dodawania i liczenia możesz ułatwić sobie pracę i sprawić, że cały proces przebiegnie gładko. 
 

Sprawdzanie i liczenie banknotów z testerami banknotów 


W dodatku do funkcji sprawdzania, funkcja liczenia odgrywa ważną rolę. To skomplikowany proces wrażliwy na błędy. Z pomocą automatycznego liczenia możesz uniknąć problemów związanych koncentracją i zapewnić większą dokładność. Ale czy potrzebujesz teraz dwóch urządzeń?

Z maszyną do liczenia pieniędzy, alarm reagujący na niewłaściwe banknoty jest częścią podstawowego wyposażenia. To oznacza, że urządzenie oferuje sprawdzanie, dodawanie i liczenie banknotów w jednym. Modele różnią się w zależności od szybkości i ilości banknotów. Jednocześnie są solidnymi maszynami liczącymi do liczenia i sortowania różnych walut. 

Banknoty są sprawdzane na podstawie rozmiaru i charakterystyki pod światłem UV. Dla niektórych modeli, również inne cechy odgrywają ważną rolę. Wybierz szybki system liczenia banknotów na którym możesz polegać. Korzystaj z oszczędzanego czasu i wydajności urządzenia z wyświetlaczem LCD.

Połącz weryfikator banknotów bezpośrednio z liczeniem gotówki, a może nawet z rozpoznawaniem walut. Nasze liczarki do pieniędzy maja wiele zalet, które umożliwiają ich dokładne dostosowanie do miejsca pracy i ilości banknotów. Zamień kalkulator na maszynę do liczenia o wysokiej jakości. Odkryj jeszcze więcej liczarek do banknotów i monet już teraz!
Safescan banknote verifiers, money scales and money counters side by side

Odkryj odpowiedni tester już teraz

Weryfikatory banknotów sprawdzają banknoty w rożnych walutach i umożliwiają szybkie wykrycie fałszywek. Korzystają przy tym z różnych sposobów weryfikowania. Masz do wyboru modele z baterią, 7-stopniową weryfikacją i o działaniu manualnym lub automatycznym. Odkryj odpowiedni tester banknotów dla siebie już teraz. 

Dzięki aktualizacjom i odpowiedniemu serwisowi, urządzenia wyróżniają się długą użytecznością przy kasie. Dodatkowo, miejsca używania takich urządzeń też są bardzo różne, mogą to być: targi, wydarzenia, czy miejsca usługowe. W różnych obszarach testery zapewniają bezpieczeństwo przy obrocie gotówką. Takie urządzenia mogą nawet zapobiegać defraudacji. 

Wybierz jeden z naszych testerów i korzystaj z wartości dodanej dla twojej firmy. W przypadku aktualizacji czy zmian w walutach, zostaniesz przez nas dobrze poinformowany o zmianach. Będziemy też szczęśliwi mogąc Ci pomóc i odpowiadając na pytania. Z chęcią też doradzimy w sprawie produktu. 

Używaj testera do różnych walut, kart kredytowych, czy nawet dowodów. Sprawdzenie na podstawie światła UV i innych cech gwarantuje bezpieczeństwo w codziennej pracy. Urządzenie gwarantuje weryfikacje banknotów nawet w newralgicznych momentach. Zredukuj źródła błędów i uniknij włączenia fałszywych pieniędzy do obiegu. 
Zamknij menu

Pokaż produkty
Przesuń w górę