Sortownice i liczarki do monet ułatwiają pracę związaną z obiegiem pieniedzy w różńych walutach. Z szybkością liczenia 200-500 monet na minutę, euro, funty czy centymy zostają policzone. Następnie monety zostają poprawnie posortowane. Obniż ryzyko błędu i oszczędź swój czas. 
Zamknij
Filter & Sort

Liczarki monet: Ważne narzędzia do rozliczeń

Z liczarkami do monet, wcześniej czasochłonne zajęcie staje się bardziej efektywne. Urządzenie pomaga Ci w liczeniu i sortowaniu drobnej reszty. Kiedy liczarki do banknotów sprawdzają i liczą banknoty, liczarki do monet działają tak z różnymi monetami. Rezultatem jest mniejsze ryzyko błędów, szybsze liczenie i uporządkowanie pieniędzy. 

Pomoc jaką liczarki dostarczają w codziennej pracy może być odczuta w różnych branżach. Pomaga w liczeniu utargu  w przypadku końca zmiany, czy podliczaniu dochodów z wydarzeń. Utrata koncentracji po zakończeniu pracy w późnych godzinach podnosi ryzyko błędu. 

Jeśli raz się pomylisz, zazwyczaj zaczynasz wątpić w poprawność całego rozliczenia. To może wymagać tracenia wiele czasu na ponowne liczenie. Liczarka do monet zapewnia bezpieczne i pewne rozliczenie bez straty czasu. Urządzenia umożliwiają teraz liczenie firmowej gotówki z prędkością do 500 monet na minutę.
Przykładowe zastosowanie liczarek: 
Jako organizacja lub firma, możesz organizować duże publiczne wydarzenia w twoim mieście. Jako osoba odpowiedzialna za finanse, jesteś odpowiedzialny za podliczenie przychodów i skorygowanie wpływów w twojej kasie fiskalnej przed kolejnym dniem. Jest już późno, długo już pracowałeś i chcesz szybko wrócić do domu, a jutro czeka Cię kolejny dzień pracy przy wydarzeniu. 

Teraz możesz wyjąć swoje wpływy z kasy, podzielić na banknoty i monety. Banknoty możesz sprawdzić w liczarce do banknotów. Dzięki liczarkom wysokiej jakości zdolnym policzyć duże kwoty, uporasz się z tym w bardzo krótkim czasie. Drukarka termiczna może zapisać każdy etap twojego rozliczenia. 

Następnie napełniasz monetami liczarkę i sortownice. W kilka chwil masz już podany swój dzienny przychód bez żadnych błędów rozrachunkowych.  W kolejnym kroku rozdzielasz starannie posortowane drobne z powrotem w kasie. Na koniec chowasz kasę, paragony, sprzęt i udajesz się na zasłużony odpoczynek.

Stwórz stosiki monet z naszą sortownicą

Chcesz skorzystać z opcji sortowania do układania stosów monet?  System liczenia i sortowania oznacza, że będziesz mieć schludnie poukładany każdy nominał w krótkim czasie. Następnie znów możesz wyjąć kolejne monety z kasy i ułożyć je w zgrabny stosik. 

Dzieje się tak dzięki tubom, które wychwytują monety i odpowiednio je umieszczają. To eliminuje kolejny wysiłek manualny, który niepotrzebnie zabiera czas. Zdecyduj się na liczarkę do monet Safescan 1250, która zawiera praktyczne tuby.

Kiedy tuba się napełni, urządzanie zatrzymuje się, tak więc możesz wyjąć monety. Można też ustawić odpowiednie wartości pieniędzy, które chcesz otrzymać, Użyj sortownicy do tworzenia stosików i pakietów monet. 
Safescan coin counters and sorters with coin tubes

Jak działa sortownica i liczarka?

Urządzenia w naszym sklepie posiadają zarówno funkcje liczenia jak i sortowania. Jak działają takie funkcje i sprawiają, że proces liczenia jest bezpieczny i pewny? Funkcje bazują na fakcie, że każda moneta posiada swoją grubość i wymiary. Na tych podstawach, poszczególne nominały są sortowane do różnych zbiorników. 

Podczas procesu sortowania, czujniki i system rotacji również sprawia, że poszczególne rodzaje monet zostają umieszczone w odpowiednim miejscu. W ten sposób jest możliwe szczegółowe sortowanie monet w urządzeniu. Kiedy monety przechodzą przez cały proces są liczone za pomocą czujników. 

Podwójny system sprawdza fizyczne i optyczne parametry monet. Liczy on pojedyncze monety i umieszcza w odpowiednim zbiorniku. Wynik jest jednocześnie pokazywany na łatwym do odczytania wyświetlaczu LED. 
 

Intuicyjny ekran LED


Podczas liczenia pieniędzy masz zawsze podgląd na aktualny wynik dzięki przejrzystemu ekranowi LED. Wynik przychodu jest wyświetlany w dużych i wyraźnych liczbach. Za pomocą praktycznej drukarki, możesz precyzyjnie udokumentować konkretne wartości. Umożliwia to też utrzymanie dokumentacji przychodów i przechowywanie ich w porządku. 

Intuicyjny interfejs jest umiejscowiony w bezpośrednim sąsiedztwie ekranu. Za pomocą różnych kluczy, otwierasz i zamykasz zbiorniki dzięki którym masz dostęp do gotówki. W ten sposób, urządzenie jest dostosowywane do wymagań twojej kasy i jej umiejscowienia. 
 

Liczarki do monet dla różnych walut


W porównaniu do innych liczarek gotówki, liczarki monet nie rozpoznają samodzielnie różnych walut. To oznacza, że nie można takiego urządzenia używać do różnych walut jednocześnie. Z tego powodu, różne modele w naszym sklepie są przewidziane dla szwajcarskich centymów, angielskich pensów, czy euro centów

Tak jak wcześniej wspomniano w opisie urządzenia , maszyna sortuje gotówkę w zależności od jej grubości i wymiarów. Tak więc, dziury do sortowania w urządzeniu dedykowanym walucie euro są idealnie dostosowane do monet euro. Z jaką walutą masz styczność w codziennej pracy? Na tej podstawie dobierz odpowiednią liczarkę dla twojej branży, firmy, czy nawet konkretnego wydarzenia. 

W swojej codziennej pracy masz do czynienia z różnymi walutami? Chcesz sprawdzić wartość monet z różnych krajów?  Waga do pieniędzy może być wykorzystywana do liczenia różnych walut i używana elastycznie. 
 

Wagi do pieniędzy: Cicho liczą pieniądze dzięki ich wadze

Waga do pieniędzy określa wartość i ilość gotówki dzięki dokładnemu zważeniu. Na początek określasz typ monet lub banknotów, umieszczasz je na wadze i otrzymujesz wartość umieszczonej gotówki. Taki typ liczarki do pieniędzy sprawdzi się przy różnych walutach. W przypadku wprowadzenia do obiegu nowej gotówki, darmowa aktualizacja sprawi, że twoja waga będzie miała aktualne dane. 

W ten sposób waga będzie długo Ci służyć jak i może być używana mobilnie w różnych krajach. Opcjonalna bateria gotowa do naładowania umożliwia liczenie gotówki na wyjazdach. Co więcej, cały proces jest cichy i wygodny. Odkryj wagi pieniężne w naszym sklepie internetowym już teraz!
Money scales for weighing and counting money

Zdecyduj się na liczarkę - tak to się robi!

Liczarki przyspieszają liczenie i sortują monety w  życiu codziennym i w pracy. Dzięki dużej wydajności i szybkości, twoja gotówka zostaje przeliczona w krótkim czasie. Skróć długi dzień pracy dzięki ułatwieniu liczenia za pomocą liczarki. Dzięki temu urządzeniu  nowe stosiki monet powstaną łatwo i szybko 

Nasze solidne liczarki długo służą naszym klientom. Będziesz używał ich przy kasie przez długi czas, a dzięki małym rozmiarom są łatwe w transporcie. Wybierz model odpowiedni dla twojej waluty i o odpowiedniej pojemności. Będziemy szczęśliwi mogąc Ci doradzić w zależności od funkcji urządzenia. 
Zamknij menu
Przesuń w górę