W tej kategorii znajdziesz funkcjonalne kasetki na pieniądze, liczarki i testery banknotów. Ułatwiają one wykrywanie falsyfikatów wszędzie tam, gdzie następuje obrót pieniędzmi w gotówce – zarówno w formie banknotów, jak i bilonu. Testery banknotów eliminują ryzyko popełnienia błędu przy przyjmowaniu, wydawaniu czy przeliczaniu pieniędzy. Szczególnie w takich miejscach jak banki, sklepy, urzędy pocztowe czy firmy, gdzie obraca się sporą gotówką.

Zamknij
Filter & Sort

Dlaczego warto wybrać testery banknotów i liczarki z naszego sklepu?

Jesteśmy jedną z najstarszych firm promocji sprzedaży oraz usług na rynku. Doskonale wiemy, czego potrzebujesz jako przedsiębiorca. Korzystając z naszych urządzeń, masz pewność, że Twoje pieniądze są bezpieczne, a utarg dobrze policzony. Dlatego nasze produkty mają takie udogodnienia jak:

  • miarki — mają je kasety na pieniądze. Dzięki nim wiesz, ile masz gotówki w bilonie. Kasety są z wytrzymałej blachy i mają wypełnienie z pianki, które unieruchamia monety podczas transportu. Dzięki temu masz pewność, że nie trzeba będzie robić porządku w kasetce po każdym transporcie;
  • lepsze czujniki, funkcja Auto-Stop i resetu — w te funkcje są wyposażone liczarki pieniędzy. Dzięki bardziej wyczulonym czujnikom masz pewność, że pieniądze, które dostajesz, są prawdziwe. Auto-Stop zapobiega przepełnieniu się liczarki, a reset umożliwia oszczędzanie energii. Sprawia też, że liczarka zużywa się wolniej.

Sprawdź również inne artykuły do promocji, które mamy w ofercie.

Zamknij menu
Przesuń w górę