Od lat tworzymy regały na ulotki przystosowane do specyfiki branży reklamowej – o stabilnej konstrukcji, prostym, ale wyróżniającym się designie i maksymalnej funkcjonalności. Do produkcji wykorzystujemy aluminium i tworzywo sztuczne wysokiej jakości, ponieważ wychodzimy z założenia, że kiepski materiał jest równoznaczny z efektem z niewartym swojej ceny. Oferujemy więc regały na ulotki dopracowane w najmniejszym nawet detalu, dzięki czemu będą się doskonale prezentować w salonach firmowych, samochodowych, w biurach turystycznych oraz w centrach medycznych. Sprawdź poszczególne modele!

Zamknij
Filter & Sort

Solidne regały na ulotki – sposób na nienachalną reklamę

Choć drukowane materiały reklamowe wydają się być przeżytkiem, nadal cieszą się dużą popularnością, szczególnie w takich miejscach jak instytucje publiczne. Solidny regał na ulotki pozwala uporządkować wszelkie katalogi, prospekty oraz inne materiały o charakterze informacyjnym. Nasze regały na ulotki są wyposażone w kółka, możliwość zmiany kąta nachylenia półki, tablicę informacyjną oraz różną ilość półek do ekspozycji jednostronnej lub dwustronnej. Proponujemy rozwiązania praktyczne, które docenią nawet najbardziej wymagające osoby zajmujące się ekspozycją w firmie. 

Zamów elegancki regał na ulotki, który uzupełni przestrzeń salonu firmowego – dbamy nie tylko o stabilną konstrukcję regałów, ale również odpowiedni design. Jesteśmy świadomi, że to między innymi estetyczna ekspozycja materiałów reklamowych stanowi klucz do sukcesu. 

 

Zamknij menu
Przesuń w górę