Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Od lat tworzymy regały na ulotki przystosowane do specyfiki branży reklamowej – o stabilnej konstrukcji, prostym, ale wyróżniającym się designie i maksymalnej funkcjonalności. Do produkcji wykorzystujemy aluminium i tworzywo sztuczne wysokiej jakości, ponieważ wychodzimy z założenia, że kiepski materiał jest równoznaczny z efektem z niewartym swojej ceny. Oferujemy więc regały na ulotki dopracowane w najmniejszym nawet detalu, dzięki czemu będą się doskonale prezentować w salonach firmowych, samochodowych, w biurach turystycznych oraz w centrach medycznych. Sprawdź poszczególne modele!

Więcej informacji »

Solidne regały na ulotki – sposób na nienachalną reklamę

Choć drukowane materiały reklamowe wydają się być przeżytkiem, nadal cieszą się dużą popularnością, szczególnie w takich miejscach jak instytucje publiczne. Solidny regał na ulotki pozwala uporządkować wszelkie katalogi, prospekty oraz inne materiały o charakterze informacyjnym. Nasze regały na ulotki są wyposażone w kółka, możliwość zmiany kąta nachylenia półki, tablicę informacyjną oraz różną ilość półek do ekspozycji jednostronnej lub dwustronnej. Proponujemy rozwiązania praktyczne, które docenią nawet najbardziej wymagające osoby zajmujące się ekspozycją w firmie. 

Zamów elegancki regał na ulotki, który uzupełni przestrzeń salonu firmowego – dbamy nie tylko o stabilną konstrukcję regałów, ale również odpowiedni design. Jesteśmy świadomi, że to między innymi estetyczna ekspozycja materiałów reklamowych stanowi klucz do sukcesu. 

 

Zamknij menu

Pokaż produkty

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę