Stojaki podłogowe na ulotki to świetny sposób na zaprezentowanie swojej oferty klientowi. Możesz na nich umieścić prospekty, plakaty, gazetki promocyjne czy ulotki. W naszym sklepie internetowym kupisz stojak na katalogi w wielu rozmiarach i designach. Dzięki temu z pewnością znajdziesz produkt, który odpowiada Twoim potrzebom i przyciągnie uwagę Twoich klientów. Taki ekspozytor na ulotki warto ustawić przy wejściu do lokalu, kasach czy stoiskach tematycznych. Wiele modeli posiada kółka, dzięki czemu są mobilne i łatwe do przestawienia. Wybierz wysokość, głębokość i ilość półek, a także materiał wykonania, który będzie pasował do wystroju Twojego sklepu. Umieść w odpowiednim miejscu stojak z plexi z tablicą informacyjną, a Twoi klienci zauważą go już z daleka. 
Zamknij
Filter & Sort

U nas kupisz stojak na ulotki w atrakcyjnej cenie

Stojaki potrafią być ciężkie i nieporęczne w transporcie. Aby bezpiecznie przewieźć swój stojak, potrzebujesz wygodnej torby. Dzięki stabilnej konstrukcji szybko włożysz składany stojak do torby i przetransportujesz go w kolejne miejsce targowe. Dodatkowo warto wyposażyć się w specjalny płyn czyszczący, dzięki któremu utrzymasz stand na ulotki w nienagannym stanie. 

Wybierz model dwustronny, obrotowy, drewniany lub metalowy – wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów i gwarantują trwałe i wygodne użytkowanie. Stojaki podłogowe na prospekty to prawdziwy must have każdego stanowiska handlowego. Zwiększ swoje obroty, oferując klientom materiały reklamowe na wyciągnięcie ręki.

Zależy Ci na spersonalizowanym stojaku? Oferujemy możliwość nadruku na zamówienie, w tym umieszczenie logo. Skontaktuj się z nami. Jeśli interesują Cię artykuły do promocji towarów, to koniecznie sprawdź nasze wieszaki na ulotki oraz akcesoria do stojaków reklamowych.

Zamknij menu
Przesuń w górę