Możliwości zaprezentowania materiałów reklamowych jest bardzo wiele. Stojaki na ulotki na kółkach skutecznie wyeksponują przygotowane przez Twoją firmę katalogi lub inne materiały zachęcające do skorzystania z Twoich usług. Umieszczenie ich na kółkach ułatwi ich przestawianie oraz przemieszczanie się ze stojakami między pomieszczeniami, a nawet budynkami. W ofercie VKF Renzel znajdziesz bogatą ofertę stojaków na prospekty na kółkach. Sprawdź, który z nich sprawdzi się w Twoim przypadku najlepiej!

Zamknij
Filter & Sort

Funkcjonalne stojaki reklamowe na kółkach

Wybierając standy reklamowe, które chcesz ustawić w swojej firmie lub wykorzystać do promocji oferowanych usług na większym wydarzeniu, powinieneś przede wszystkim kierować się ich funkcjonalnością. Odpowiednie rozstawienie półek oraz ich ilość i wielkość stojaków odgrywają kluczową rolę podczas wyboru każdego stojaka. W przypadku wielu z nich możesz zdecydować także o kolorze. Bardzo ważna jest też jednak ich mobilność. Wiele z nich można złożyć, tak by móc je łatwo przenieść lub schować w samochodzie. Decydując się na stojaki na prospekty na kółkach, nie musisz tego robić każdorazowo. Konstrukcja stelaża w połączeniu z kółkami zamontowanymi u jej podstaw wpływa na mobilność stojaka na ulotki. Jeśli zdecydujesz się na właśnie taki, w dowolnej chwili przewieziesz ulotki i katalogi umieszczone na stojaku na prospekty na kółkach, gdzie tylko zechcesz.

Stojaki na prospekty na kółkach - bogata oferta

W VKF Renzel znajdziesz bogatą ofertę stojaków na ulotki na kółkach. Proponujemy:

  • obrotowe stojaki na prospekty,
  • regały na prospekty w różnych szerokościach,
  • stojaki na ulotki z regulowanymi półkami.

Każdy ze stojaków ma zamontowane kółka, tak byś mógł je dowolnie przesuwać. Taką konstrukcja możesz wykorzystać do standardowej promocji, ale także jako element systemu wystawienniczego, z którego skorzystasz podczas wydarzeń branżowych.

Sprawdź dostępne modele stojaków na prospekty na kółkach i wybierz taki, który będzie odpowiadał ilości oraz rodzajowi materiałów reklamowych, które posiadasz.

Zamknij menu
Przesuń w górę