Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

Możliwości zaprezentowania materiałów reklamowych jest bardzo wiele. Stojaki na ulotki na kółkach skutecznie wyeksponują przygotowane przez Twoją firmę katalogi lub inne materiały zachęcające do skorzystania z Twoich usług. Umieszczenie ich na kółkach ułatwi ich przestawianie oraz przemieszczanie się ze stojakami między pomieszczeniami, a nawet budynkami. W ofercie VKF Renzel znajdziesz bogatą ofertę stojaków na prospekty na kółkach. Sprawdź, który z nich sprawdzi się w Twoim przypadku najlepiej!

Zamknij
Użyj filtru

Funkcjonalne stojaki reklamowe na kółkach

Wybierając standy reklamowe, które chcesz ustawić w swojej firmie lub wykorzystać do promocji oferowanych usług na większym wydarzeniu, powinieneś przede wszystkim kierować się ich funkcjonalnością. Odpowiednie rozstawienie półek oraz ich ilość i wielkość stojaków odgrywają kluczową rolę podczas wyboru każdego stojaka. W przypadku wielu z nich możesz zdecydować także o kolorze. Bardzo ważna jest też jednak ich mobilność. Wiele z nich można złożyć, tak by móc je łatwo przenieść lub schować w samochodzie. Decydując się na stojaki na prospekty na kółkach, nie musisz tego robić każdorazowo. Konstrukcja stelaża w połączeniu z kółkami zamontowanymi u jej podstaw wpływa na mobilność stojaka na ulotki. Jeśli zdecydujesz się na właśnie taki, w dowolnej chwili przewieziesz ulotki i katalogi umieszczone na stojaku na prospekty na kółkach, gdzie tylko zechcesz.

Stojaki na prospekty na kółkach - bogata oferta

W VKF Renzel znajdziesz bogatą ofertę stojaków na ulotki na kółkach. Proponujemy:

  • obrotowe stojaki na prospekty,
  • regały na prospekty w różnych szerokościach,
  • stojaki na ulotki z regulowanymi półkami.

Każdy ze stojaków ma zamontowane kółka, tak byś mógł je dowolnie przesuwać. Taką konstrukcja możesz wykorzystać do standardowej promocji, ale także jako element systemu wystawienniczego, z którego skorzystasz podczas wydarzeń branżowych.

Sprawdź dostępne modele stojaków na prospekty na kółkach i wybierz taki, który będzie odpowiadał ilości oraz rodzajowi materiałów reklamowych, które posiadasz.

Zamknij menu

Pokaż produkty
Przesuń w górę