Podczas targów, eventów czy wystaw ważne jest przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta. Dobrze w tym przypadku sprawdzą się stojaki na prospekty. Dodatki, które proponujemy jeszcze bardziej poprawią ich atrakcyjność oraz funkcjonalność. W przejrzysty i prosty sposób wyeksponują oferowane przez Ciebie druki reklamowe, takie jak ulotki i broszury. Przy okazji sprawią, że ekspozycja będzie jeszcze ciekawsza i zachęci klienta do zapoznania się z nią.

Zamknij
Filter & Sort


Trwałe dodatki do stojaków na prospekty


To od Ciebie zależy, w jakie dodatki do stojaków na prospekty, chcesz się zaopatrzyć. Możesz dokupić półki do stojaka, które pozwolą na wyeksponowanie jeszcze większej ilości materiału, utrzymując przy tym porządek na stanowisku. Z pewnością wpłynie to na zadowolenie klientów, którzy będą mogli dowiedzieć się więcej o Twojej ofercie, a także docenić przejrzystość ekspozycji. 

Przydatna będzie tablica informacyjna firmy, która pozwoli zaprezentować najważniejsze informacje, które chcesz przekazać interesantom. Spotykamy się z nimi często, chcąc przyciągnąć klientów oferowanymi promocjami.


Większa funkcjonalność naszego stojaka


Ciekawym rozwiązaniem są stojaki druciane, które dopasują stojaki na ulotki do określonych rozmiarów druków. Pozwoli to na jeszcze praktyczniejsze wykorzystanie naszej konstrukcji.

Jako dodatek do stojaka na prospekty zastosowanie znajdą listwy cenowe. Znajdziesz je przede wszystkim w sklepach, gdzie prezentują aktualne ceny produktów. Jest to bardzo komfortowa opcja dla klientów, którzy w prosty sposób mogą dowiedzieć się, ile kosztuje dany artykuł. 

Jeśli chcesz zwiększyć funkcjonalność stojaka, zaopatrz się w uchwyty regałowe na prospekty. Umożliwią one umieszczenie np. ulotek przedstawiających specyfikację danego produktu w bezpośrednim sąsiedztwie. Zachowasz wtedy porządek ekspozycji, a przy okazji dasz klientom możliwość głębszego zapoznania się z artykułem.

Zamknij menu
Przesuń w górę