Reklama jest dźwignią handlu. Każdy sklep organizuje promocje, które trzeba w odpowiedni sposób wyeksponować. Uchwyty na ulotki będą idealnym miejscem do przedstawienia obniżek w sklepie. Oprócz tego możesz zastosować uchwyty banerowe, wysięgniki magnetyczne do regałów, uchwyty cenowe na półki czy stojaki cenowe do półek. Wszystkie te produkty znajdziesz w tej kategorii.

Zamknij
Filter & Sort


Jakie uchwyty wybrać?


Żeby reklama działała, musi być widoczna.  Jeżeli masz dużo miejsca w sklepie, zdecyduj się na uchwyty banerowe, które są zauważalne z daleka. Dzięki temu promocje będą rzucać się w oczy. Wybierz banery, które są mocowane za pomocą magnesów. Będziesz mógł użyć ich wielokrotnie. W przypadku mniejszej ilości miejsca zdecyduj się na uchwyty na ulotki do półek i oznacz produkty w obniżonej cenie. Wykonano je ze szkła akrylowego, co jest gwarancją wytrzymałości. Uchwyty ścienne na ulotki sklepowe nadadzą się do ekspozycji gazetek reklamowych. Wszystkie te artykuły do promocji towarów znajdziesz w naszym sklepie.

Odpowiedni dobór produktów do ekspozycji promocji jest bardzo ważny. Umożliwia informowanie klientów o obowiązujących obniżkach. Dzięki temu jesteś w stanie zwiększyć ruch w swoim sklepie. Jeżeli chcesz informować klientów nie tylko o promocjach, dobrym wyborem będą uchwyty regałowe na prospekty czy stojaczki na prospekty. Wybierz odpowiedni sposób informowania o promocjach, a na pewno odniesiesz sukces!

Zamknij menu
Przesuń w górę