Jeśli głowisz się, gdzie umieścić materiały reklamowe w swoim małym sklepiku, to mamy dla Ciebie idealny produkt! Uchwyty regałowe na ulotki to wygodne i kompaktowe rozwiązanie. Dysponujesz ograniczoną powierzchnia? Uchwyt regałowy sprawdzi się doskonale. Jego niewielkie rozmiary oraz możliwość zamocowania na ścianie lub regale sprawiają, że zmieści się wszędzie. Uchwyty regałowe na prospekty możesz również zamontować do istniejącej listwy cenowej. Specjalnie wyprofilowany kształt umożliwia wygodne wyciągnięcie ulotki od przodu. Ułatw swoim klientom korzystanie z Twoich ofert i umieść uchwyt na wysokości wzroku. Pamiętaj, aby wybrać model o wymiarach pasujących do Twojego obecnego wyposażenia

Zamknij
Filter & Sort

Uchwyty regałowe na reklamę – przyciągnij uwagę klienta

W naszej ofercie znajdziesz uchwyty w kolorze białym, czarnym i przezroczystym. Umożliwi Ci to dopasowanie produktu do wystroju i charakteru wnętrza. Jeśli zależy Ci na dziecinnie prostym montażu, to polecamy uchwyty regałowe na prospekty wykonane z drutu. Szybko i sprawnie założysz go za listwę cenową przymocowaną do regału. U nas z łatwością znajdziesz produkty dostosowane do różnych powierzchni, jak np. uchwyt regałowy na ulotki z klipsami ze stali sprężynowej, które można umieścić w materiale. Kupisz także składane wieszaki na ulotki do naklejania, czy podwójne wieszaki na prospekty. 

Artykuły do promocji towarów to niezbędny element wyposażenia każdego sklepu, lokalu usługowego czy siedziby firmy. Dlatego na Twoje zamówienie wykonamy formaty niestandardowe, odpowiadające na Twoje potrzeby – wyślij zapytanie, jeśli interesują Cię specjalne wymiary produktu. Gwarantujemy, że nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów i długo będą Ci służyć. W naszej ofercie znajdziesz również wieszaki na ulotki oraz wieszaki na gazety i czasopisma. Skorzystaj z naszych niskich cen i zadbaj o efektowną ekspozycję materiałów reklamowych.

Zamknij menu
Przesuń w górę