Wieszaki na gazety są świetnym wyborem, gdy w klarowny i prosty sposób chcemy wyeksponować oferowaną przez nas prasę. Przegródki umożliwiają posegregowanie czasopism w krótkim czasie, dając przy tym klientowi dobrze zaprezentowany towar. Pewnie dlatego wieszaki na czasopisma znajdziesz obecnie w każdym większym markecie. U nas zamówisz dobrze prezentujące się i trwałe stojaki, które znajdą zastosowanie również w Twoim sklepie.
Zamknij
Filter & Sort


Wieszaki na gazety to niezawodny wybór


Podczas wizyt w supermarkecie naszą uwagę często przyciągają stojaki na gazety, które znajdują się przy wejściu do sklepu. W prosty i estetyczny sposób zachęcają do sięgnięcia po oferowaną gazetkę reklamową, by będąc już w domu, jeszcze bardziej zagłębić się w ofertę sklepu. Dlatego wieszaki na gazety czy czasopisma z powodzeniem spełniają swoją funkcję jako wyposażenie sklepów

Uchwyt na gazety z pewnością pozytywnie będzie oddziaływać na wygląd otoczenia, w którym się znajduje. Gazetownik pomyślnie wpłynie też na opinię klientów, którzy na pewno docenią panujący na nim porządek i łatwość wyboru prasy. W nietrudny sposób będą mogli zapoznać się z przedstawioną ofertą i wybrać interesujące ich pismo. 

Dobrym wyborem mogą być również wieszaki na ulotki. Jeśli mamy do zaoferowania naszym kupującym broszury, to z pewnością pojemnik na ulotki będzie równie ciekawym rozwiązaniem. Klarownością oraz możliwością wyeksponowania różnych rodzajów ulotek, będzie pozytywnie wpływał na marketing sklepu.


Prosty montaż wieszaka na gazety


Stojaki ekspozycyjne na gazety są bardzo proste w montażu, dzięki czemu szybciej umieścisz je w swoim sklepie. W bardzo krótkim czasie możesz przygotować zamierzoną ekspozycję, która swoją kompozycją przyciągnie klientów.

Zamknij menu
Przesuń w górę