Aby prawidłowo oznaczyć cenówki i listwy cenowe, należy wyposażyć swój biznes we wszelkie akcesoria, takie jak papier czy etykiety samoprzylepne do drukarki laserowej, a także inne akcesoria do listw cenowych. W naszym sklepie znajdziesz pomocne dodatki, takie jak m.in.: wkładki foliowe do listw cenowych, uchwyty do umieszczania informacji w listwach, klipsy mocujące do listew TE i LK oraz cyfrowe tabliczki cenowe do opisu czarnym markerem. Warto zaopatrzyć się w tego typu akcesoria, które u nas są dostępne w niskich cenach.

Zamknij
Filter & Sort


Akcesoria do listew cenowych w atrakcyjnych cenach


W naszym sklepie internetowym znajdziesz listwy cenowe wraz z pasującymi akcesoriami, w tym m.in.:

  • papier do drukarek laserowych – w kolorze białym, wykonany w większości z naturalnych, odnawialnych surowców,
  • łyżki do listew cenowych – służy do odchylenia osłony przeciwpyłowej listwy, przydaje się szczególnie przy częstej wymianie etykiet cenowych,
  • wkładki do listew cenowych – wykonane z hartowanego PCV, dostępne w wielu wariantach kolorystycznych o długości rolki 100 m,
  • zmywacze do kleju TESA – przeznaczone do usuwania pozostałości kleju z plastikowych, metalowych czy szklanych powierzchni, nie zostawia śladów, a dzięki formie sprayu dociera nawet do trudno dostępnych miejsc.

 Wszystkie te dodatki pozwolą Ci właściwie zadbać o listwy cenowe i ich jak najlepszy stan, dzięki czemu będą Ci służyć przez wiele długich lat. Nasz sklep internetowy z asortymentem biurowym to miejsce, w którym znajdziesz przydatne akcesoria marketingowe czy też skuteczne systemy oznaczania cen. Kupisz tu również artykuły do promocji towarów, takie jak stojaki reklamowe, gadżety marketingowe, wieszaki na prospekty czy reklamy zewnętrzne. Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci wybrać idealne wyposażenie dla Twojej firmy oraz odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Skorzystaj z szybkiej wysyłki i złóż zamówienie!

Zamknij menu
Przesuń w górę