Jeśli wnętrze Twojego sklepu jest wyposażone w elegancki sposób, to z pewnością przydadzą Ci się listwy cenowe do półek szklanych. Takie listwy cenowe świetnie sprawdzą się zarówno w sklepie, jak i w markecie, magazynie czy aptece. U nas możesz zawsze liczyć na szeroki wybór i atrakcyjne ceny wszystkich akcesoriów sklepowych. Nasze listwy cenowe pasują również do półek drewnianych i są wyjątkowo proste w montażu, a jednocześnie stabilne. Założenie listwy sklepowej polega na nasunięciu jej od frontu na półkę. Zajmie Ci to kilka chwil, po czym bez problemu możesz przejść do oznaczania cen. Ten sposób umożliwia zamontowanie listwy do góry lub do dołu, dzięki czemu możesz dowolnie modyfikować i przestawiać produkty na półkach

Zamknij
Filter & Sort


Eleganckie i funkcjonalne listwy na cenówki

 

W naszym sklepie internetowym znajdziesz listwy do cenówek, które posiadają osłonę przeciwpyłową w przezroczystym kolorze. Sprawia to, że Twoje ceny będą dobrze widoczne, a same listwy na długo pozostaną przejrzyste. U nas kupisz listwy cenowe na sztuki lub milimetry. Pamiętaj, że na Twoje życzenie przytniemy listwę na odpowiednią długość, dzięki czemu swobodnie dopasujesz ją do Twojego regału. Oferujemy listwy w dwóch kolorach: białym i przezroczystym, inne kolory są jednak dostępne na zapytanie od 1500 m. Zamów profile cenowe już dziś i zaopatrz swój biznes w funkcjonalne produkty, które jednocześnie będą prezentować się schludnie i estetycznie. 

Jeśli szukasz podobnych produktów, to sprawdź koniecznie artykuły do promocji towarów, w tym systemy oznaczania cen. Masz pytania? Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, a nasi doradcy rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości i pomogą w wyborze odpowiedniego wyposażenia do Twojego sklepu. Złóż zamówienie już dziś i skorzystaj z niskich cen!

Zamknij menu
Przesuń w górę