Szukasz sposobu na szybkie i sprawne zamontowanie cenówki w Twoim sklepie? Oferujemy listwy cenowe samoprzylepne, które z pewnością ułatwią Ci to zadanie. Takie listwy to duża oszczędność czasu, który możesz przeznaczyć na montaż bardziej skomplikowanego wyposażenia sklepu lub punktu handlowego. Listewki samoprzylepne mają także inne zalety – nie wymagają narzędzi montażowych oraz posiadają uniwersalną budowę, pasującą do większości półek, jakie są dostępne na rynku. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór różnych modeli i rozmiarów etykiet o wysokości od 15 aż do 105 mm. Jeśli interesują Cię listwy cenowe w atrakcyjnych cenach, to koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Zamknij
Filter & Sort


Zaopatrz się w trwałe listwy sklepowe do cenówek

 

U nas kupisz listwy cenowe nie tylko w hurtowych cenach, ale również wykonane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują wytrzymałość i estetyczny wygląd na długo. Prawie każda listwa cenowa samoprzylepna w naszym sklepie posiada osłonę przeciwpyłową w przezroczystym kolorze. Zależy Ci na eleganckim wystroju przestrzeni handlowej? Wybierz listwy na cenówki wykonane z imitacji drewna bukowego, klonowego, brzozowego lub dębowego. Na życzenie klienta przycinamy listwy w niestandardowych rozmiarach, dzięki czemu łatwo dopasujesz produkt do długości półki lub regału. Proponujemy również szereg rozwiązań montażowych dla listew samoprzylepnych. Wybieraj spośród taśmy piankowej, przezroczystej, magnetycznej lub tekstylnej, w zależności od Twoich potrzeb. 

Samoprzylepne listwy cenowe

Jesteśmy producentem listw cenowych do większości półek i regałowych sklepowych. 

W ofercie posiadamy listwy samoprzylepne typu: DBR, DBR+DBD, DBD, NO, HE, HE/BE 39, HE/ST 39, LI/BE 39, ME32, RUK 39, RUM, WLK, DBRU.

Dostępne wysokości wsuwu dla etykiet: 15, 18, 24, 26, 30, 35, 39, 52, 55, 60, 64, 73, 80, 105.

Interesują Cię pozostałe produkty z oferty naszego sklepu? Sprawdź koniecznie artykuły do promocji towarów i skorzystaj z niskich cen i sprawnej dostawy! Zaopatrz swój biznes w nasze systemy oznaczania cen, które idealnie nadają się do zastosowania w sklepie, aptece czy magazynie. Zapraszamy do składania zamówień. 

Zamknij menu
Przesuń w górę