Jeśli szukasz trwałych mocowań do cenówek w Twoim sklepie lub magazynie, to nasze listwy cenowe do haków do ścian perforowanych to produkt dla Ciebie! W ofercie sklepu internetowego posiadamy listwy cenowe do haków typu: PPK, PPS 39, DBH Euroloch, DRA z otworem oraz uchwyt z listwą do haków. Jesteśmy również producentem listw cenowych do regałów z perforacją i haków do ścian perforowanych. Znajdziesz tu wiele wersji rozmiarów, dzięki czemu bez problemu wybierzesz idealne listwy do cenówek do Twojej firmy. Dostępne wysokości wsuwu dla etykiet to: 26 mm, 39 mm lub 52 mm. 

Zamknij
Filter & Sort


Listwy sklepowe na cenówki 


Nasze listwy cenowe świetnie sprawdzają się do regałów chłodniczych, ścian perforowanych czy szafek wolnostojących. Wszystkie listwy cenowe dostępne w naszym sklepie internetowym są intuicyjne w montażu i nie wymagają specjalnych narzędzi do ich zamocowania. Dzięki temu szybko i sprawnie odmienisz wygląd Twojego sklepu lub magazynu oraz wyeksponujesz ceny, lub promocje na towary. Nasze listwy cenowe dostępne są w dwóch standardowych kolorach: przezroczysty i biały, inne kolory dostępne na zapytanie od ilości 1500 m. Ponadto, listwy przycinamy na odpowiednią długość na życzenie klienta. Listwy na cenówki są również dostępne w wariancie regulowanym w trzech kierunkach. Tego typu profile cenowe znajdują zastosowanie w takich miejscach jak: sklepy, markety, magazyny czy apteki. 

Spodobały Ci się nasze listwy sklepowe na cenówki? W sklepie internetowym znajdziesz wiele innych produktów niezbędnych do prowadzenia działalności handlowej, w tym m.in. artykuły do promocji towarów czy systemy oznaczania cen. Gwarantujemy możliwość negocjacji cen, a także sprawną realizację zamówień i wysyłkę. Sprawdź, jak szybko, tanio i efektownie możesz urządzić swoje miejsce pracy i przyciągnąć uwagę klientów!

 

Zamknij menu
Przesuń w górę