Zastanawiasz się, jakie listwy cenowe będą pasować do półek metalowych w Twoim sklepie, aptece czy magazynie? Nasz sklep internetowy oferuje listwy cenowe w wielu wariantach kolorystycznych i montażowych. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać właściwy rozmiar oraz wysokość. Dodatkowo, na specjalne życzenie przytniemy listewkę na odpowiednią długość, dzięki czemu bez problemu dopasujesz ją do swoich potrzeb. Listwy sklepowe to świetna opcja na wyeksponowanie oferty handlowej w estetyczny sposób. Trudno sobie wyobrazić funkcjonalną przestrzeń sklepową bez wszechobecnych cenówek, dlatego u nas kupisz je w niskich, hurtowych cenach. Nasze listwy do cenówek nakładane na regały metalowe pasują do kilkudziesięciu typów popularnych regałów, dzięki czemu z pewnością znajdziesz idealny produkt dla Ciebie. 

Zamknij
Filter & Sort


Listwy na cenówki – szeroki wybór i atrakcyjne ceny

 

Szukasz listwy cenowej, która będzie spełniać Twoje wymagania, a jednocześnie nie nadwyręży budżetu? W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę różnego rodzaju listw, które w zależności od wysokości i metody wsuwu pasują do wszystkich metalowych półek. Kupisz tu listwy ruchome, a także specjalne listwy do regałów chłodniczych, które możesz zastosować z kółkami montażowymi. Polecamy również ekologiczną listwę wykonaną z materiałów pochodzących z recyklingu. W przypadku pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, gdzie nasi doradcy z pewnością pomogą Ci w podjęciu decyzji zakupowej. 

W ofercie posiadamy listwy nakładane do regałów metalowych, typu: TE, TE 39/2, TE 39+DBD, LS, LS/WL, OK, OKN 39, HAK 39, HAM 39, GON 39, CEF, SID 39, UT, UT 42+DBD 42, YUD 39, PNV 39, AL, PH 39, RA, RA 26 + DBR 26, KOX 39, LK, IMP, IML, IMA, HY 39, WLK, ALG 52.

Standardowe kolory listw nakładanych typu TE i LS: przezroczyste, białe, czerwone, pomarańczowe, zielone, niebieskie, siwe, inne kolory dostępne na zapytanie od ilości 1500 m. Pozostałe listwy w kolorach standardowych: białym i przezroczystym. Listwy przycinamy na odpowiednią długość podaną przez klienta. Profile cenowe znajdują zastosowanie w takich miejscach jak: sklepy, markety, magazyny, apteki. Gwarantujemy możliwość negocjacji cen.

Jeśli zainteresowała Cię oferta naszego sklepu internetowego, to zapraszamy do składania zamówień. U nas kupisz artykuły do promocji towarów od sprawdzonych producentów, a także takie wyprodukowane przez nas. Pamiętaj, że jesteśmy otwarci na możliwość negocjacji cen. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór akcesoriów sklepowych, w tym systemy oznaczania cen. Warto z tego skorzystać!

Zamknij menu
Przesuń w górę