Profile na regały to doskonały sposób na estetyczne zamocowanie cenówek, przy jednoczesnym zapewnieniu przejrzystości. Oferujemy wytrzymałe profile sklepowe na półki, które świetnie sprawdzają się m.in. do regałów perforowanych z wysięgnikiem pod listwy cenowe czy też do połączenia z różnymi modelami listew. Nasze profile tylne sklepowe przeznaczone są na półki, regały, a nawet blaty szklane. Tak wszechstronne zastosowanie sprawia, że bez obaw dopasujesz profile do wystroju swojego miejsca pracy.

Zamknij
Filter & Sort


Najlepsze profile tylne sklepowe – tylko u nas


Oprócz typowych listw cenowych do regałów, proponujemy również profile tylne do łączenia z listwami typu DBR do półek: szklanych, drewnianych, drucianych, do regałów Linde, Storebest, Tego, Adams, oraz do regałów perforowanych z wysięgnikiem na listwy. Oferujemy profile tylne do regałów i półek typu: GLSR, ANTR, KER, LSR, PPKR, KOLDR. Są one dostępne w kolorze przezroczystym, który najlepiej sprawdza się jako przysłona do etykiet promocyjnych czy cenówek. Ponadto, wszystkie profile przycinamy na odpowiednią długość na życzenie klienta. Znajdziesz tu profile tylne na regały i półki w wielu wariantach rozmiarowych, co również pomoże Ci precyzyjnie dopasować je do swoich mebli sklepowych czy magazynowych. Nasze produkty wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania i trwałością, co sprawia, że będą służyć Ci przez wiele długich lat. 

Zainteresowały Cię profile tylnie do półek? Koniecznie sprawdź pozostały asortyment dostępny w naszym sklepie internetowym. U nas zaopatrzysz swoje przedsiębiorstwo w kompleksowy sposób, bez nadwyrężania firmowego budżetu. Nasze artykuły do promocji towarów pozwolą Ci skutecznie przyciągnąć i zatrzymać uwagę klienta, a różnorodne systemy oznaczania cen w jasny i przejrzysty sposób wyeksponują atrakcyjne promocje i ceny produktów. Zapraszamy na zakupy!

Zamknij menu
Przesuń w górę