Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

Profile na regały to doskonały sposób na estetyczne zamocowanie cenówek, przy jednoczesnym zapewnieniu przejrzystości. Oferujemy wytrzymałe profile sklepowe na półki, które świetnie sprawdzają się m.in. do regałów perforowanych z wysięgnikiem pod listwy cenowe czy też do połączenia z różnymi modelami listew. Nasze profile tylne sklepowe przeznaczone są na półki, regały, a nawet blaty szklane. Tak wszechstronne zastosowanie sprawia, że bez obaw dopasujesz profile do wystroju swojego miejsca pracy.

Zamknij
Użyj filtru


Najlepsze profile tylne sklepowe – tylko u nas


Oprócz typowych listw cenowych do regałów, proponujemy również profile tylne do łączenia z listwami typu DBR do półek: szklanych, drewnianych, drucianych, do regałów Linde, Storebest, Tego, Adams, oraz do regałów perforowanych z wysięgnikiem na listwy. Oferujemy profile tylne do regałów i półek typu: GLSR, ANTR, KER, LSR, PPKR, KOLDR. Są one dostępne w kolorze przezroczystym, który najlepiej sprawdza się jako przysłona do etykiet promocyjnych czy cenówek. Ponadto, wszystkie profile przycinamy na odpowiednią długość na życzenie klienta. Znajdziesz tu profile tylne na regały i półki w wielu wariantach rozmiarowych, co również pomoże Ci precyzyjnie dopasować je do swoich mebli sklepowych czy magazynowych. Nasze produkty wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania i trwałością, co sprawia, że będą służyć Ci przez wiele długich lat. 

Zainteresowały Cię profile tylnie do półek? Koniecznie sprawdź pozostały asortyment dostępny w naszym sklepie internetowym. U nas zaopatrzysz swoje przedsiębiorstwo w kompleksowy sposób, bez nadwyrężania firmowego budżetu. Nasze artykuły do promocji towarów pozwolą Ci skutecznie przyciągnąć i zatrzymać uwagę klienta, a różnorodne systemy oznaczania cen w jasny i przejrzysty sposób wyeksponują atrakcyjne promocje i ceny produktów. Zapraszamy na zakupy!

Zamknij menu

Pokaż produkty
Przesuń w górę