Nie masz miejsca na postawienie stanowiska do dezynfekcji rąk, a zależy Ci na utrzymaniu higienicznych warunków? Wypróbuj podajnik do dezynfekcji na ścianę, który rozwiąże problem. Sprawny montaż umożliwi korzystanie z dozownika w kilka minut.

Podajnik na płyn do dezynfekcji rąk na ścianę wystarczy uzupełnić płynem dezynfekcyjnym i cieszyć się czystymi dłońmi w parę sekund. W VKF Renzel znajdziesz inne artykuły higieniczne, dzięki którym zadbasz o higienę wśród pracowników lub klientów. Może potrzebujesz osłony higienicznej na ladę albo uchwyt higieniczny do wózka – zobacz, jak wiele znajdziesz w naszej firmie.

Zamknij
Filter & Sort


Jak działa podajnik do dezynfekcji ścienny?

 

Podajnik płynu do dezynfekcji rąk po przymocowaniu należy uzupełnić płynem lub żelem antybakteryjnym. Następnie wystarczy podstawić dłonie pod dozownik, z którego wyleci ciecz prosto na skórę. Bezdotykowy panel zwiększa bezpieczeństwo i minimalizuje kontakt z powierzchnią.

Czasy, w których żyjemy, skłaniają do refleksji na temat dotychczasowego dbania o higienę. Chcąc ją udoskonalać, wymyślono dozowniki, które natychmiastowo usuwają z naskórka większość bakterii i drobnoustrojów, powodujących infekcje. Bądź odpowiedzialnym przedsiębiorcą i eliminuj zagrożenia, montując dozownik ścienny do dezynfekcji rąk.
 

Podajniki do dezynfekcji – gdzie warto ich używać?

 

Nowoczesne rozwiązania czyszczące sprawdzą się wszędzie, gdzie jest możliwość przymocowania do ściany. Podajnik do dezynfekcji rąk powiesisz w:

  • klasie szkolnej,
  • na korytarzach i w salach szpitalnych,
  • w biurach,
  • w sklepach,
  • na lotniskach;
  • w toaletach publicznych.

Odnajdą się tam, gdzie przebywa wiele osób w tym samym czasie. Dozownik ścienny nie zajmuje przestrzeni, a stanowi elegancki dodatek, pasujący do wystroju. Jedna aplikacja żelu na ręce wystarczy, by utrzymać je na wysokim poziomie czystości. Daj swoim klientom coś więcej. Pokaż, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo innych, zapewniając najlepszy podajnik do płynu do dezynfekcji.

Zamknij menu
Przesuń w górę