Chcesz zapewnić pracownikom i klientom maksimum bezpieczeństwa? Doskonale, ponieważ w VKF Renzel znajdziesz najlepszy dozownik nożny, dzięki któremu szybko zdezynfekujesz dłonie. Stacje do dezynfekcji z obsługą nożną umożliwiają zdezynfekowanie rąk u najmłodszych osób, które nie dosięgają do dozowników ściennych. Wystarczy nacisnąć pedał, znajdujący się u podstawy urządzenia i podstawić dłonie do wyczyszczenia. Przekonaj się, jakie to proste i wybieraj artykuły higieniczne od najlepszych dostawców.

Zamknij
Filter & Sort


Dozownik nożny i jego liczne zalety


Stanowiska do dezynfekcji rąk, to istotne urządzenia dzisiejszych czasów. Rok 2020 kojarzy się ze wzmożoną kontrolą higieniczną i pojawieniem się na rynku licznych środków antybakteryjnych. Dlaczego stojak higieniczny z nożną obsługą to taka ważna sprawa? Jeżeli prowadzisz przedsiębiorstwo, w którym pracują ludzie i do którego przychodzą klienci, to musisz zadbać o to, aby mogli zdezynfekować dłonie. Będąc odpowiedzialną osobą, należy wyposażyć przestrzeń w stanowiska do dezynfekcji rąk. Ludzie poczują spokój i będą wiedzieli, że zależy Ci na ich bezpieczeństwie.

Nożna stacja do dezynfekcji może stanąć w dowolnym miejscu – łatwo ją przeniesiesz, gdyż działa niezależnie od prądu. W dozowniku skończył się płyn dezynfekujący? Uzupełnisz go bez problemu, w zaledwie kilka sekund. Pozbądź się bakterii i drobnoustrojów powodujących choroby.
 

W jakich miejscach sprawdzi się dozownik nożny?


Stojak higieniczny z nożną obsługą spełni swą funkcję w:

  • galeriach handlowych;
  • poczekalniach szpitalnych;
  • sklepach wielkopowierzchniowych;
  • miejscach oświaty.

Sprawdzi się tam, gdzie gromadzą się ludzie. Stacja jest wydajna, dlatego nie trzeba wymieniać płynu zbyt często. Postaw dozownik na wejściu do pomieszczenia – niech inni czują, że są u Ciebie zaopiekowani. Takim podejściem zwiększysz świadomość marki i zdobędziesz uznanie w oczach wymagających klientów.

Zamknij menu
Przesuń w górę