Zależy Ci na zwiększeniu standardów bezpieczeństwa i higieny w miejscu pracy? Stacja do dezynfekcji rąk to produkt, który proponuje VKF Renzel firma z ugruntowaną pozycją rynkową. Zaopatrz się w stojaki ekspozycyjne, stojaki higieniczne czy stojaki do dezynfekcji, które posłużą latami. Stojak na płyn do dezynfekcji to ważny element całego urządzenia, bo to dzięki niemu ludzie dezynfekują dłonie, pozbywając się bakterii. Zadbaj o to, aby obudowa była solidna i bezpieczne w użytkowaniu, sięgając po produkty od najlepszych firm.

Zamknij
Filter & Sort


Dlaczego stacja do dezynfekcji rąk jest taka istotna?

 

Wolnostojąca, wisząca czy nożna stacja do dezynfekcji rąk to urządzenie, w które zaopatruje się niemalże każda firma i instytucja. Stanowiska do dezynfekcji rąk umożliwiają dokładne oczyszczanie ich z drobnoustrojów i bakterii przenoszących choroby. W związku z tym, że w jednym pomieszczeniu może przebywać ze sobą kilka osób, artykuły higieniczne obniżają możliwość złapania infekcji.

W stojak do dezynfekcji rąk z łatwością wsadzisz butelkę z żelem dezynfekcyjnym. Klienci, widząc takie rozwiązania, czują się bezpieczniej, a Ty jesteś pozytywnie odbierany w oczach innych. Pokaż pracownikom i klientom, że ich zdrowie jest dla Ciebie ważne. Wiesz, że nasze stojaki higieniczne mogą być panelem marketingowym dla Twojej firmy? Spora powierzchnia umożliwia reklamę, z której możesz, ale nie musisz korzystać.
 

Stacja do dezynfekcji rąk – gdzie sprawdzi się najlepiej?

 

Stacje do dezynfekcji mogą być używane w miejscach, gdzie przemieszcza się masa ludzi. Świetnie sprawdzą swą funkcję w:

  • poczekalniach;
  • instytucjach oświaty;
  • biurowcach;
  • szpitalach i klinikach.

Nie zastanawiaj się nad tym, czy stacja do dezynfekcji rąk jest potrzebna Twojej firmie. Ona jest wymagana wszędzie, dlatego zaopatrz w nią firmę jak najszybciej i nie daj się zaskoczyć sanepidowi.

Zamknij menu
Przesuń w górę