Bezdotykowe stanowisko do dezynfekcji rąk zwiększa ochronę zarówno pracowników, jak i klientów. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w sklepach, restauracjach, biurach i urzędach, gdzie wymagane są szczególne środki ostrożności. Proponujemy standardowe stacje dezynfekcyjne oraz stanowiska wyposażone w dodatkowy ekran prezentujący najważniejsze informacje, wskazówki oraz aktualne komunikaty reklamowe. Bezdotykowy dozownik uniemożliwia przenoszenie bakterii i wirusów oraz aplikuje jedną dawkę preparatu, co pozwala ekonomicznie wykorzystać zakupiony płyn do dezynfekcji rąk.

Więcej informacji »

Bezdotykowe stanowisko do dezynfekcji rąk - skuteczna ochrona

Stanowisko do dezynfekcji rąk powinno znaleźć się w pobliżu miejsc, które są szczególnie narażone na dotyk - między innymi przed wejściem do budynku, przy stanowiskach z żywnością, w głównych korytarzach biur i centrów handlowych. Swobodny dostęp do dozownika jest najlepszym sposobem na przypomnienie pracownikom i klientom o konieczności dezynfekcji dłoni. Płyn należy regularnie uzupełniać, aby w dowolnym momencie można było skorzystać ze stacji higieny. W VKF Renzel zamówisz stanowisko do dezynfekcji:

  • o solidnej, stabilnej konstrukcji,
  • do płynnych i żelowych płynów dezynfekujących, 
  • wyposażony w dodatkową ramkę, dzięki której zaprezentujesz najważniejsze informacje dotyczące firmy lub zasad bezpieczeństwa,
  • wykonany z materiałów wysokiej jakości, co zapewnia trwałość stoiska,
  • bezdotykowe lub z dozownikiem łokciowym.

Bezdotykowe stanowisko do dezynfekcji rąk zabezpiecza przed bakteriami skuteczniej niż pojemnik z płynem postawiony na stole lub ladzie. Pamiętaj, że nie każdy korzysta z dozownika przy użyciu łokcia (co ma na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia), dlatego warto zadbać o lepsze rozwiązanie. Bezdotykowe stanowisko dezynfekcji zachęca do regularnej higieny i pozwala zwiększyć bezpieczeństwo osób przebywających w budynku.

Zamknij menu

Pokaż produkty

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę