Bezdotykowe stanowisko do dezynfekcji rąk zwiększa ochronę zarówno pracowników, jak i klientów. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w sklepach, restauracjach, biurach i urzędach, gdzie wymagane są szczególne środki ostrożności. Proponujemy standardowe stacje dezynfekcyjne oraz stanowiska wyposażone w dodatkowy ekran prezentujący najważniejsze informacje, wskazówki oraz aktualne komunikaty reklamowe. Bezdotykowy dozownik uniemożliwia przenoszenie bakterii i wirusów oraz aplikuje jedną dawkę preparatu, co pozwala ekonomicznie wykorzystać zakupiony płyn do dezynfekcji rąk.
Zamknij
Filter & Sort

Bezdotykowe stanowisko do dezynfekcji rąk - skuteczna ochrona

Stanowisko do dezynfekcji rąk powinno znaleźć się w pobliżu miejsc, które są szczególnie narażone na dotyk - między innymi przed wejściem do budynku, przy stanowiskach z żywnością, w głównych korytarzach biur i centrów handlowych. Swobodny dostęp do dozownika jest najlepszym sposobem na przypomnienie pracownikom i klientom o konieczności dezynfekcji dłoni. Płyn należy regularnie uzupełniać, aby w dowolnym momencie można było skorzystać ze stacji higieny. W VKF Renzel zamówisz stanowisko do dezynfekcji:

  • o solidnej, stabilnej konstrukcji,
  • do płynnych i żelowych płynów dezynfekujących, 
  • wyposażony w dodatkową ramkę, dzięki której zaprezentujesz najważniejsze informacje dotyczące firmy lub zasad bezpieczeństwa,
  • wykonany z materiałów wysokiej jakości, co zapewnia trwałość stoiska,
  • bezdotykowe lub z dozownikiem łokciowym.

Bezdotykowe stanowisko do dezynfekcji rąk zabezpiecza przed bakteriami skuteczniej niż pojemnik z płynem postawiony na stole lub ladzie. Pamiętaj, że nie każdy korzysta z dozownika przy użyciu łokcia (co ma na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia), dlatego warto zadbać o lepsze rozwiązanie. Bezdotykowe stanowisko dezynfekcji zachęca do regularnej higieny i pozwala zwiększyć bezpieczeństwo osób przebywających w budynku.

Zamknij menu
Przesuń w górę