Dbanie o higienę jest ważne, a stało się istotniejsze poprzez pandemię rozpoczętą w 2020 roku. Usprawniając ten proces powstała stacja do dezynfekcji, dzięki której użytkownicy sklepów, lotnisk i innych dużych skupisk ludzkich mogą dokładnie wyczyścić powierzchnię ciała. Śluza i stacja dezynfekcyjna to produkty, które znajdziesz w VKF Renzel w atrakcyjnej cenie. Zadbaj o swoich klientów, spełniając rygorystyczne wymogi sanepidu.

Zamknij
Filter & Sort


Stacja do dezynfekcji – dlaczego każda firma powinna ją kupić?


Stanowiska do dezynfekcji rąk ustawiane są w każdym sklepie i w wielu miejscach publicznych. Stoją na wejściu do pomieszczenia, w celu dezynfekcji dłoni, aby pozbyć się z ich powierzchni bakterii i drobnoustrojów. Śluza do dezynfekcji umożliwia bezdotykowe czyszczenie, które jest bezpieczniejsze niż te manualne.

Jak dopilnować by tysiące dzieci wchodzących do szkoły umyło ręce? Wystarczy, że przed wejściem pojawi się stacja do dezynfekcji, a uczniowie chętnie oczyszczą swoje dłonie. Zwiększysz tym samym świadomość młodzieży na procesy higieniczne. Restauracje, lotniska, sklepy wielkoprzemysłowe, a nawet biura – bezdotykowa stacja sprawdzi się wszędzie.

Potrzebujesz urządzenie, które zdezynfekuje całą powierzchnię ciała oraz ubranie? Idealnie sprawdzi się komora do dezynfekcji ludzi, do której wystarczy wejść, spryskać się i wyjść. Intuicyjna stacja, dzięki której szybko oczyścisz ubrania osób pracujących w placówkach medycznych, zakładach przemysłowych czy na lotniskach. Możesz wziąć bagaż i wejść do komory do dezynfekcji – kilka sekund i bakterie znikają.


Stacja do dezynfekcji, dowiedz się więcej


Proponowane urządzenia są mobilne, dlatego ustawisz je w dowolnym miejscu, po wcześniejszym załadowaniu stacji. Komory i śluzy dezynfekcyjne działają bezdotykowo i dodatkowo wyposażone są w czujnik dźwięku. Stabilna, aluminiowa konstrukcja gwarantuje wydajną pracę bez problemów. Zadzwoń, dostosujemy się do Twoich potrzeb. Oferujemy także inne artykuły higieniczne, dzięki którym zadbasz o zdrowie swoich pracowników i klientów.

Zamknij menu
Przesuń w górę