Chcesz ograniczyć kontakt z powierzchniami, na których znajduje się dużo bakterii? Umożliwią Ci to bezdotykowe stacje do dezynfekcji rąk, które gwarantują bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Zależy Ci na swoim zdrowiu, ale także zdrowiu pracowników i klientów placówki? To dobrze o Tobie świadczy. W VKF Renzel proponujemy zakup najlepszego stanowiska do dezynfekcji rąk. Nie dopuść do sytuacji, żeby inni bali się Ciebie odwiedzać. Uświadom ludziom, że dbasz o ich bezpieczeństwo i higienę, zaopatrując się w liczne artykuły higieniczne.

Zamknij
Filter & Sort

 

Bezdotykowe stacje do dezynfekcji rąk – zmień nawyki na lepsze


Różne sytuacje wymagają dostosowania się do nowych warunków. Zwrócenie uwagi na problemy związane z higieną, zmusiło przedsiębiorców do wprowadzenia zmian. Jedną z nich może być stojak do dezynfekcji rąk, który jest bezdotykowy. Nie musisz mieć styczności z inną powierzchnią, by zdezynfekować dłonie. O takim rozwiązaniu marzy wiele firm, dlatego przestań marzyć i ciesz się sprawnym dozownikiem.

Jeżeli chcesz się wyróżniać, to kupisz u nas stację, z której może korzystać kilka osób w tym samym czasie. Czy takie udogodnienia pojawiły się u konkurencji? Raczej nie, dlatego nie zastanawiaj się długo i wybierz mobilną stację bezkontaktową. Wystarczy naładować stojak i cieszyć się jego funkcjonalnością wiele godzin.
 

Bezdotykowe stacje do dezynfekcji rąk – produkty najwyższej klasy

 

Proponowana przez nas automatyczna stacja do dezynfekcji rąk jest stabilna – nie martw się, że coś spadnie lub przestanie działać. Niektóre stacje posiadają oświetlenie LED, jeżeli zależy Ci na atmosferze, która przyciągnie oko, my to zagwarantujemy. Postaw sprawne urządzenie w szkole, w sklepach wielkopowierzchniowych czy w ogromnej hali magazynowej i ciesz się zadowoleniem oraz bezpieczeństwem pracowników i klientów.

W VKF Renzel znajdziesz także inne artykuły higieniczne, zabezpieczające przed drobnoustrojami i zarazkami. Myśl nieszablonowo i stosuj najlepsze rozwiązania. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń, a my doradzimy Ci wybór odpowiedniego produktu.

Zamknij menu
Przesuń w górę