Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Podajniki na płyn do dezynfekcji na stoły służą łatwemu czyszczeniu dłoni. Dostosowane są do wymogów sanitarnych i higienicznych, dlatego spełnią swą funkcję w gabinetach lekarskich, szkołach czy nawet na oddziałach szpitalnych. Nie możesz zamontować dozownika do ściany? Postaw go na płaskiej powierzchni i za pomocą długiej rączki swobodnie oczyść skórę. Artykuły higieniczne oferowane przez VKF Renzel chronią ciało i zdrowie ludzi, dlatego każdy zakład pracy powinien zainwestować w wysokojakościowy sprzęt.

Więcej informacji »

Zamknij


Wybierz bezawaryjne podajniki na płyn do dezynfekcji na stoły

 

Dozowniki do dezynfekcji na stoły stworzono z myślą o tych, którzy potrzebują często i dokładnie zdezynfekować ręce. Nie możesz podejść do ściany oczyścić dłoni? To właśnie takim osobom proponujemy wygodne stanowiska do dezynfekcji rąk. Wystarczy postawić wybraną stację na płaskiej powierzchni, wlać płyn dezynfekcyjny i cieszyć się zaletami produktu.

Podajniki na płyn do dezynfekcji rąk na stoły nie wymagają ładowania czy wkładania baterii, ponieważ wyposażono je w długą rączkę, którą naciśniesz łokciem. Zastanawiasz się co zrobić, kiedy skończy się zawartość dozownika? Wystarczy wyciągnąć butelkę, napełnić ją płynem lub żelem antybakteryjnym i wsadzić ponownie. Zobacz, jakie to proste.
 

Podajniki na płyn do dezynfekcji na stoły - dlaczego warto z nich korzystać?

 

Główną zaletą płynów dezynfekcyjnych jest niszczenie drobnoustrojów i bakterii, powodujących infekcje. Tego typu środki czyszczące nie powinny podrażniać skóry i być bezpieczne dla zdrowia. Dozowniki do dezynfekcji rąk na stoły działają szybko, bo w zaledwie kilka sekund wyczyścisz dłonie. Zadbaj o zdrowie swoich pracowników i bezpieczeństwo klientów, wybierając podajniki na płyn do dezynfekcji na stoły.

VKF Renzel oferuje wysokiej jakości produkty, w konkurencyjnych cenach. Nie zastanawiaj się dłużej. Pokaż konkurencji, że jesteś świadomym przedsiębiorcą, dla którego globalne zdrowie ma znaczenie.

Zamknij menu

Pokaż produkty

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę