Podajniki na płyn do dezynfekcji na stoły służą łatwemu czyszczeniu dłoni. Dostosowane są do wymogów sanitarnych i higienicznych, dlatego spełnią swą funkcję w gabinetach lekarskich, szkołach czy nawet na oddziałach szpitalnych. Nie możesz zamontować dozownika do ściany? Postaw go na płaskiej powierzchni i za pomocą długiej rączki swobodnie oczyść skórę. Artykuły higieniczne oferowane przez VKF Renzel chronią ciało i zdrowie ludzi, dlatego każdy zakład pracy powinien zainwestować w wysokojakościowy sprzęt.

Zamknij
Filter & Sort


Wybierz bezawaryjne podajniki na płyn do dezynfekcji na stoły

 

Dozowniki do dezynfekcji na stoły stworzono z myślą o tych, którzy potrzebują często i dokładnie zdezynfekować ręce. Nie możesz podejść do ściany oczyścić dłoni? To właśnie takim osobom proponujemy wygodne stanowiska do dezynfekcji rąk. Wystarczy postawić wybraną stację na płaskiej powierzchni, wlać płyn dezynfekcyjny i cieszyć się zaletami produktu.

Podajniki na płyn do dezynfekcji rąk na stoły nie wymagają ładowania czy wkładania baterii, ponieważ wyposażono je w długą rączkę, którą naciśniesz łokciem. Zastanawiasz się co zrobić, kiedy skończy się zawartość dozownika? Wystarczy wyciągnąć butelkę, napełnić ją płynem lub żelem antybakteryjnym i wsadzić ponownie. Zobacz, jakie to proste.
 

Podajniki na płyn do dezynfekcji na stoły - dlaczego warto z nich korzystać?

 

Główną zaletą płynów dezynfekcyjnych jest niszczenie drobnoustrojów i bakterii, powodujących infekcje. Tego typu środki czyszczące nie powinny podrażniać skóry i być bezpieczne dla zdrowia. Dozowniki do dezynfekcji rąk na stoły działają szybko, bo w zaledwie kilka sekund wyczyścisz dłonie. Zadbaj o zdrowie swoich pracowników i bezpieczeństwo klientów, wybierając podajniki na płyn do dezynfekcji na stoły.

VKF Renzel oferuje wysokiej jakości produkty, w konkurencyjnych cenach. Nie zastanawiaj się dłużej. Pokaż konkurencji, że jesteś świadomym przedsiębiorcą, dla którego globalne zdrowie ma znaczenie.

Zamknij menu
Przesuń w górę