W każdym budynku, by skierować klienta w odpowiednie miejsce, przydadzą się drogowskazy. Informacja i bezpieczeństwo to dwie kategorie, które pomogą w klarownej i przepisowej organizacji przestrzeni w sklepie, restauracji czy firmie. Wybierz drogowskazy dla firm i przedstaw informacje estetycznie. Dzięki znakom informacyjnym z podpisami, które znajdziesz w naszej ofercie, nikt się nie zgubi.

Zamknij
Filter & Sort


Drogowskazy na ścianę


Planując rozmieszczenie informacji dla klientów, najłatwiej wykorzystać pustą przestrzeń na ścianie. Tabliczki informacyjne znajdziesz w wielu rozmiarach. Dzięki temu dopasujesz je do swoich potrzeb. W naszym sklepie oferujemy drogowskazy na ścianę w rozmiarze A3 i A4, a także o mniej standaryzowanych wymiarach. Posłużą Ci także jako oznaczenia pomieszczeń czy ekspozycja menu w restauracji. Naścienne tabliczki to doskonałe drogowskazy dla szkół i urzędów.


Drogowskazy podwieszane


Drogowskazy podwieszane najlepiej sprawdzą się w korytarzach i przejściach. Ta forma znaku informacyjnego wyróżnia się doskonałą widocznością osadzonego na niej tekstu. Możesz umieścić na niej na przykład oznakowania kierujące do najbliższej łazienki w centrum handlowym czy szyld lub reklamę Twojego sklepu. Drogowskazy w formie wieszaków sufitowych to świetna forma organizacji wskazówek w budynku z wieloma odnogami - dzięki tym znakom informacyjnym z opisem klient zawsze znajdzie drogę.


Drogowskazy na stojaku


Ten rodzaj znaków to najlepsze drogowskazy dla przedsiębiorstw. Możliwość przestawienia zapewnia uniwersalność drogowskazów na stojaku - przydadzą się na przykład, by wskazać drogę podczas konferencji.  

Szeroki zakres produktów z kategorii drogowskazy gwarantuje, że znajdziesz u nas coś dla każdej przestrzeni. Jeżeli interesują Cię nie tylko szyldy informacyjne, w VKF Renzel posiadamy także przydatne artykuły do promocji towarów

Zamknij menu
Przesuń w górę