Stojaki na palety czy inne stojaki informacyjne to ważne akcesoria sklepów i stoisk sprzedażowych. Klarowne oznaczenie cen produktów wpływa na ich widoczność dla klienta, co przekłada się na sprzedaż. W sklepie VKF Renzel znajdziesz różnorodne stojaki najwyższej jakości - bez problemu wybierzesz coś odpowiedniego. Jeśli szukasz innych akcesoriów do organizacji oznaczeń budynkowych i biznesowych, przejrzyj kategorię informacja i bezpieczeństwo.

Zamknij
Filter & Sort


Stojaki informacyjne


Znajdziesz wiele użytecznych rodzajów stojaków. W naszym sklepie możemy zaproponować Ci stojaki cenowe z dwoma tabliczkami lub z jedną, jak również stojak All-around. Jest to jeden z dostępnych stojaków z wysięgnikiem i zapewni on widoczność informacji z każdej strony, nie ważne gdzie go ustawisz. Podobną regulację umożliwiają stojaki plakatowe, które znajdziesz u nas w różnych rozmiarach. Oferujemy również szeroki wybór stojaków paletowych, jak na przykład paletowy system oznaczania cen. Pozwala on na wystawienie informacji o więcej niż jednym rodzaju produktu.


Stojaki na palety 


Stojaki do palet to świetna opcja wystawy na zewnątrz. Na przykład do części ogrodowej w markecie budowlanym czy przy większym zaopatrzeniu w sklepie. Pomocne są zwłaszcza przy produktach układanych jeden na drugi, które zajmują dużą powierzchnię. Dostępne są różne opcje - z paletą, do zaczepienia na paletę, do postawienia między lub przy nich. Jeśli potrzebujesz tylko zacisku do europalety lub podestu cenowego, znajdziesz je również w naszym sklepie.

Wybierając stojaki uniwersalne, czy też takie o konkretnym przeznaczeniu, pamiętaj, by ustawić je w dobrze widocznym miejscu. Inne artykuły do promocji towarów, wspólnie ze stojakami, stworzą klarowną i bezpieczną przestrzeń w Twoim sklepie. Sprawdź resztę oferowanych przez nas produktów.

Zamknij menu
Przesuń w górę