Życie społeczne byłoby znacznie utrudnione, gdyby nie istniały piktogramy informacyjne. Jeżeli chcesz zadbać o to, by osoby przebywające w Twojej firmie szybko dotarły do właściwego pomieszczenia, zobacz naszą ofertę. Tablice informacyjne pozwolą ludziom bez pytania o drogę i stresu odnaleźć to, czego szukają w zakładzie pracy, sklepie czy restauracji. 

Zamknij
Filter & Sort


Piktogramy informacyjne – gdzie są potrzebne?


Każdy z nas spotyka na co dzień znaki bezpieczeństwa informacyjne. Ze względu na przyzwyczajenie najczęściej nie zwracamy uwagi na to, że odczytujemy informacje np. ze znaku turystycznego informacyjnego. Znaki graficzne informacyjne są obecne w wielu miejscach. Spotkasz je w galerii handlowej, szkole, przedszkolu, banku, placówce służby zdrowia i na poczcie. Znajdujące się w naszej ofercie znaki informacyjne do budynków pozwolą nie tylko oznaczyć pomieszczenia, takie jak toaleta, toaleta dla niepełnosprawnych, biuro, drzwi wejściowe i wyjściowe, lecz także wskazać zachowania niepożądane, np. palenie tytoniu. Dzięki srebrnemu kolorowi i wykonaniu ze stali szlachetnej nasze znaczniki informacyjne prezentują się estetycznie. Posiadają samoprzylepne elementy, dlatego też z łatwością zamontujesz je na wybranych płaskich powierzchniach.


Tabliczki informacyjne a wizerunek firmy


Piktogramy informacyjne do budynków pozwolą każdemu odnaleźć się w obcej przestrzeni. Wskażą biuro, sekretariat, magazyn czy halę produkcyjną. Jeżeli chcesz więc, aby Twój klient lub pracownik szybko dotarł w interesujące go miejsce, zastosuj symbole informacyjne. Brak oznaczeń pomieszczeń potrafi zdezorientować i zniecierpliwić. Pamiętaj, że tabliczki informacyjne zewnętrzne i wewnętrzne świadczą o tym, że cenisz czas swojego klienta. Ponadto kształtują przyjazny i profesjonalny wizerunek firmy. 

W VKF Renzel, w kategorii informacja i bezpieczeństwo oferujemy nie tylko piktogramy informacyjne, lecz także pozostałe znaki BHP oraz barierki, stojaki i apteczki. Ponadto w naszym sklepie znajdziesz artykuły do promocji towarów.

Zamknij menu
Przesuń w górę