Czy wiesz, że klient, który nie ma miejsca parkingowego szybciej zrezygnuje z wizyty w Twoim sklepie? Zaopatrz się w znaki parkingowe, które oznaczą Twoje miejsca. Sklep VKF Renzel posiada w ofercie tabliczki parkingowe z aluminium lub z tworzywa sztucznego. Umożliwią prawidłowe oznaczenie miejsc przy parkingu firmowym, hotelowym, a także pod blokiem. 

Zamknij
Filter & Sort


Znaki parkingowe wydzielą miejsca parkingowe dla klientów


Wielokrotnie zdarza Ci się, że Twoje stałe miejsce parkingowe jest zajęte przez nieznany samochód? Możliwe, że stoi tu tylko przez chwilę, ale to Ty nie masz teraz, gdzie zaparkować. W takiej sytuacji koniecznie zaopatrz się w parkingowe tablice informacyjne, dzięki którym parkowanie nie będzie już stresujące dla Twoich pracowników, ani klientów.

Jeśli chcesz umieścić tabliczki na parkingu, to przydadzą Ci się słupki do tabliczek. Są wykonane z metalu, dzięki czemu są wytrzymałe. Umożliwią łatwy montaż znaku, który będzie dobrze widoczny dla kierowców.

Warto zaopatrzyć się w ograniczniki lub odbojnice parkingowe, które chronią budynki przed zarysowaniami przez auta. Dzięki żółto-czarnym pasom są doskonale widoczne w każdych warunkach atmosferycznych, umożliwiając bezpieczne parkowanie.


VKF Renzel oferuje tablice parkingowe z nadrukiem


Jeśli chcesz  możesz spersonalizować swoje tablice parkingowe w dowolny sposób, przez co zakup będzie dostosowany do specyfiki Twojej branży. Na swojej tabliczce możesz zamieścić tekst do 20 znaków jak np. “zarezerwowane”, “goście” czy “klienci”.

Jeśli dobrze zaprezentowana informacja i bezpieczeństwo są dla Ciebie ważne, to sprawdź nasze produkty. Posiadamy wiele tabliczek informacyjnych oraz dodatków, które pomogą w ich montażu. Warto zadbać, by przestrzeń w pracy lub bloku była dobrze oznakowana, dzięki czemu użytkownicy będą mogli odpowiednio zareagować w nagłych sytuacjach.

W ofercie posiadamy także artykuły do promocji towarów, które świetnie sprawdzą się nie tylko podczas akcji marketingowych.

Zamknij menu
Przesuń w górę