Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Poszukujesz trwałej i funkcjonalnej klamry do prezenterów? Interesuje Cię uchwyt do plakatu, który posłuży naprawdę długo i pomoże wyeksponować Twoje usługi lub towar? Mamy produkt dla Ciebie!

VKF Renzel to dostawca produktów takich jak profesjonalne artykuły do promocji towarów. W swojej ofercie mamy liczne ramki reklamowe, popularne są na przykład ramki z tworzywa sztucznego. Wiemy, jak ważne jest ich właściwe przytwierdzenie do ściany i że nie każdy chce wykorzystywać do tego akcesoria, które mogą uszkodzić ścianę (gwoździe, taśmy klejące itp.). Stąd klamry do prezenterów, które odmienią Twoje podejście do plakatowania!

Zamknij
Użyj filtru

Jaki uchwyt na plakat wybrać?

Plakaty, z których korzystają nasi klienci, różnią się między sobą wymiarami oraz rodzajem papieru wykorzystanego do ich produkcji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, rozszerzyliśmy naszą ofertę o produkty, które uwzględnią tę różnorodność.

W sklepie znajdziesz uchwyt mocujący do ramek, wykonany z tworzywa sztucznego, w przezroczystym kolorze, który przeznaczony jest do plakatów o grubości od 0,3 do 1 mm lub grubsze przeznaczone do mocowania plakatów do 2 mm. Popularnością cieszy się również uchwyt do mocowania plakatów o grubości maksymalnie 0,75 mm. Potrzebujesz bardziej zaawansowanego rozwiązania? Wybierz uchwyt mocujący do uchwytu „T”, gdzie wykorzystywany jest dodatkowy łącznik.

Spodobała Ci się nasza oferta? Zapoznaj się z całym naszym asortymentem, a przygotujesz z nami funkcjonalną ekspozycję swoich produktów i usług.
Zamknij menu
Przesuń w górę