Poszukujesz trwałej i funkcjonalnej klamry do prezenterów? Interesuje Cię uchwyt do plakatu, który posłuży naprawdę długo i pomoże wyeksponować Twoje usługi lub towar? Mamy produkt dla Ciebie!

VKF Renzel to dostawca produktów takich jak profesjonalne artykuły do promocji towarów. W swojej ofercie mamy liczne ramki reklamowe, popularne są na przykład ramki z tworzywa sztucznego. Wiemy, jak ważne jest ich właściwe przytwierdzenie do ściany i że nie każdy chce wykorzystywać do tego akcesoria, które mogą uszkodzić ścianę (gwoździe, taśmy klejące itp.). Stąd klamry do prezenterów, które odmienią Twoje podejście do plakatowania!

Zamknij
Filter & Sort

Jaki uchwyt na plakat wybrać?

Plakaty, z których korzystają nasi klienci, różnią się między sobą wymiarami oraz rodzajem papieru wykorzystanego do ich produkcji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, rozszerzyliśmy naszą ofertę o produkty, które uwzględnią tę różnorodność.

W sklepie znajdziesz uchwyt mocujący do ramek, wykonany z tworzywa sztucznego, w przezroczystym kolorze, który przeznaczony jest do plakatów o grubości od 0,3 do 1 mm lub grubsze przeznaczone do mocowania plakatów do 2 mm. Popularnością cieszy się również uchwyt do mocowania plakatów o grubości maksymalnie 0,75 mm. Potrzebujesz bardziej zaawansowanego rozwiązania? Wybierz uchwyt mocujący do uchwytu „T”, gdzie wykorzystywany jest dodatkowy łącznik.

Spodobała Ci się nasza oferta? Zapoznaj się z całym naszym asortymentem, a przygotujesz z nami funkcjonalną ekspozycję swoich produktów i usług.
Zamknij menu
Przesuń w górę