Uchwyty do cen to ważny element wyposażenia każdego sklepu, magazynu czy stoiska handlowego. W prosty i przejrzysty sposób przekazują klientowi informację o cenie danego produktu. W naszej ofercie znajdziesz także inne niezbędne artykuły do promocji towarów, na przykład ramki cenowe czy całe systemy oznaczania cen

Zamknij
Filter & Sort


Uchwyty do cen – niezbędny element handlowy


Wśród naszych uchwytów do cen, mamy popularne SIGN-CLIPS, które w bardzo prosty i praktyczny sposób pomogą zaprezentować informacje o produkcie, cenie itp. Mocowane etykiety można odchylać pod różnym kątem, dzięki czemu ustawienie widoczności ceny jest łatwe. 

Przezroczyste, plastikowe klipsy na etykiety z naszej oferty obejmują powierzchnie o szerokości do około 1 cm, dzięki czemu można je swobodnie umieścić na bokach skrzynek, kartonów, stojaków czy koszyków z towarem. Mamy też uchwyty do szyldów cenowych typu SIGN z innymi rodzajami mocowania jak metalowe klamry czy przyssawki. Różnorodność ta zapewnia możliwość umieszczenia cenówek w wielu miejscach, aby nadać im prawidłową widoczność. Tam, gdzie nie da się przymocować klipsów na etykiety, sprawdzą się nasze uchwyty do cen z podstawą. Można je stawiać na regałach, stołach, półkach czy innych meblach sklepowych. Idealnie sprawdzą się na działach z artykułami spożywczymi, np. mięsnym, warzywnym czy z pieczywem. 


SIGN CLIPS – praktyczne oznaczenia cenowe


Klipsy do szyldów cenowych typu SIGN to pomocnicy każdego sprzedawcy. Przyklejanie cen na karteczkach samoprzylepnych, nie zdaje egzaminu, bo często ulegają one zniszczeniu lub rozmazaniu. Ten sposób nie jest też praktyczny ze względu na pozostałości po kleju, które trzeba potem usuwać. Dlatego uchwyty do cen mają tak duże znaczenie dla ich prawidłowej ekspozycji.

Duży wybór SIGN CLIPS jest gwarancją ich dopasowania do każdego eksponowanego asortymentu. Mogą także służyć do innych elementów identyfikacji wizualnej, np. oznaczania dat dopuszczenia do użytku  towarów. Wszystkie uchwyty do szyldów cenowych są wytworzone z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu długo będą służyć nabywcom. Naszym klientom udzielamy indywidualnych porad w doborze uchwytów do cen. Zapraszamy!

Zamknij menu
Przesuń w górę