Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Chcesz w widocznym miejscu umieścić ramkę plakatową z ceną lub inną ważną informacją dotyczącą produktu? Klipsy Sign umożliwiają zamontowanie ramki reklamowej na różnego rodzaju stojakach, regałach i stelażach. Przy pomocy klamry Sign zamocujesz ramkę plakatową zarówno na obramowaniu stojaka na rowery, jak i kosza z zabawkami. Sprawdź ofertę sklepu VKF Renzel i zdecyduj się na klamry typu Sign lub inne akcesoria pozwalające zwiększyć widoczność  informacji kluczowych dla klientów.

Więcej informacji »

Mocowanie ramki plakatowej - klipsy Sign

Klipsy Uni Sig, które znajdziesz w naszym sklepie, umożliwiają oznaczanie cen produktów, które zostały umieszczone w skrzyniach, koszach lub na innych powierzchniach umożliwiających atrakcyjne wyeksponowanie oferowanych towarów. Wszystkie dostępne artykuły do promocji towarów można jeszcze bardziej wyróżnić, przytwierdzając do nich ramki plakatowe. Klipsy Sign Ci to umożliwią. Dzięki nim na wybranym stojaku umieścisz ramki reklamowe w formacie A3-A6. Klamry Uni Sign, które oferujemy, dostępne są dwóch wariantach:

  • 2-częściowy,
  • 3-częściowy.

Do obydwu modeli klipsów typu Sign dołączony jest uchwyt typu T. Natomiast samodzielnie trzeba zaopatrzyć się w ramkę plakatową o odpowiedniej szerokości. Podobnie jak wszystkie inne akcesoria pozwalające na skuteczne mocowanie artykułów do promocji, znajdziesz ją w naszym sklepie. W ofercie posiadamy ramki z tworzywa sztucznego i drewniane w różnych kolorach. Klipsy Sign możesz dopasować do nich pod tym kątem.

Zamknij menu

Pokaż produkty

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę